SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opowiesc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
leonstar staralem sie jak moglem he he, moze czas zmniejszyc dawki, pisalem to co przychodzilo mi do glowy, wyrzucalem mysli z siebie niestety nie umiem pisac eposow hi hi....jak czegos nie rozumiesz to zapytaj postaram sie skladnie odpowiedziec

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
jakie dawki walisz w tym cyklu z boldka i trenu i ile jesli to nie tajemnica wszystko cie wynioslo??

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
8000 w plecy, szkoda mi Ciebie, obys juz takiego bledu nie popelnil...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
wale trenu 600 enet. rzeczywista pojemnosc 500, co piec dni i boldone 500 co piec dni,tescia 150 priop co dwa dni, ja kupowalem to w niemczech troszke ceny nie pasujace na pl ale podam ci ceny wiec priop. 10ml 10e, bold 10ml 40e, a tren enet. 10ml 50e, ceny raczej nie pasuja na pl ale mam to z pewnej reki. prosze bardzo zadna tajemnica

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bym dostal 8tysi to bym polecial drugi raz na malediwy na all inclusive
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
cale szczescie nie musialem na te kuracje cale zycie odkladac bo bym go zabil, a w obecnych czasach wyj.... oplacalo by sie robic nawet na wit c a co dopiero na hormonie, a wycieczka to niezly pomysl trzeba to rozwazyc pozdrawiam

broda1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok w jakich dawkach??

Następny temat

Legal Gear Formadrol Extreme

WHEY premium