SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka,deca,metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
witam,nie wiem czy w dobrym miejscu,ale potrzebuje pilnie porady,bo jade na cyklu z omka,deca i metka( z 8 juz cykl w zyciu) i laduje omki po 500mg 2 razy w tyg i deci tyle samo oraz mety 30-40 mg dziennie. Pytanie brzmi czy nie lepiej kopalo by mnie jak bym to dawke tygodniowa bral na raz czyli omki 1000mg raz w tyg i deci 1000mg raz w tyg i mete dalej po 30-40mg
poradzcie bo jestem w 5 tyg i wydaje mi sie ze stanalem w miejscu,mialem juz podobne cykle z omka i deca w takich dawkach 500mg 2 razy w tyg i bylo dobrze,ale mysle ze jak bym to bral na raz to organizm dostal by lepszego kopa. pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
wypelnialem ta ankiete tylko w ubieglym roku i nie moge jej znalesc. waga 88kg, wzrost 180cm, wiek 28, obwod bicepsa 41cm, klatki nie wiem teraz, dieta-ciezko powiedziec bo nie mam czasu sie skupiac na diecie,poprostu jem co chwile z 8 razy dziennie i staram sie wrzucac i bialko i weglowodany tyle ile moge, przebyte cykle- omka,deca,meta ,boldec,trenbolon,winko,tescie propinate,prolognate. ostatni cykl skonczylem w grudniu( deca i susta) ten aktualny zaczalem w lutym( 5 tydz.) przemiana materi-szybka,lysienia brak, tendencja do chudniecia spora,cel cyklu masa,wyciskam 140kg na klate. Wiem ze kiepska sie przylozylem do tej ankiety ale zaraz wychodzic musze do pracy i nie mam kiedy,a pracuje na odlewni aluminium codziennie wiec wirzcie mi ze wiele poswiecen i wyrzeczen musze miec zeby nadazyc jeszcze z silownia,a i dziecko male mam wiec jest ciezko a nie chce zmarnowac tego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

androgen extreme

Następny temat

Jak znalesc dobrego endokrynolog w warszawie na terapie?

WHEY premium