SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma czy susta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oma to syf? Jest powiedzenie które każdy zna "cudze chwalicie swojego nie znacie" Oma jest chyba najlepszą "sustą" na świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w składzie niby takie same,ale jak dla mnie działanie susty o niebo lepsze,mniejsze spadki i wieksze przyrosty.Tylko musi być orginalna.Gdzieś też kiedys czytalem ze susta jest tez mniej szkodliwa


nie ma jak marketing ja wale śmiało ome i nawet raz sie nie zastanowiłem nad sustą bo jeżeli mam do wyboru tańsze z możliwością overdosed podobno i w moim ulubionym opakowaniu do tego wspierając polskie PKB to nie wiem czemu miałbym sie zastanawiać nad tym samym droższym w gorszym opakowaniu produkowanym przez jakiś zyebów meczetowych z możliwością wyjepki 1:1

jak to powiedział grabowski w karierze nikosia "wpadli by jak by mieli mózg zamiast tego yebanego styropianu a ty sie nikoś słuchaj prostego biznesmena z łodzi"

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-04-21 10:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
*******icie jest jedna wielka roznica .... cena po co miec 5 ampulek omy jak mozna miec 2/3amp tak samo dzialajacej susty ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
mam pytanie, ktora suste brac?
-sustanon Indie,lyka labs 10ml/2500mg
-sustanon 250 Pakistan, Organon 1ml/250mg
-ustanon 250 egipt oregon 1ml/250mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
pakistan

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej tą z Oregonu bo jak wiadomo co Hameryka to Hameryka

a poważnie to pytanie rodem z ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Susta jeden z najbardziej podrabianych sterydów.Wejdz na zachodnie strony o sterydach i zauwaz kolosalna ruznice pomiedzy cena susty a omy.Omka jest 3krotnie drozsza.Susta na zachodzie jest tansza od testosteronu. Oma tak jak polski metanabol nawet w stanach jest bardzo popularny. ma bardzo dobra renome.Ale do wszystkiego dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to żeś zapodał rewelacje że produkt apteczny ma dobrą renome

im dalej od źródła tym woda brudniejsza ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz egipt chodz to itak syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
to zdecydujcie sie ktora brac... :/ patanie rodem z ...? i co z tego? od tego jest ten dzial zeby sie pytac... a zebym mial dostep do omy to bym nawet ta susta se dupy nie zawracal :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino

Następny temat

Undestor-niedoceniony wsród testosteronów

WHEY premium