SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okey wydaje mi się że przeczytałam już wystarczająco

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 747
http://en.wikipedia.org/wiki/Quinoa

polska wersja jest uboższa ale doczytałam że ma 12-185 białka, błonnik, fosfor, magnez, żelazo
Rozważaja w NASA żeby dodac do jako żarcie dla astronautów w długich lotach kosmicznych:)
nic tylko szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 747
12-18% białka

dla nas?
napisałam to w dobrej wierze jakby się komuś ryż znudził
nie żeby na wegetarianizm namawiać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kobieto, gdyby sie tu mieli przerzucac na Amarantus, Quinoa to by zbankrutowali , oni w jednym posilku po 200g ryzu jedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 747
rozumiem :)

Oliques co myślisz o mojej diecie? czy to jest choć podobne i przypomina dietę redukcyjną? czy lepiej dać se spokój?
Jem już tak od jakiegos czasu, pasuje mi to bo głodna nei chodzę i wiem co mogę a czego nei moge jeść, to jest plus
minus jeden to ze jest to dosć monotonna dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
wszystko przeczytałam co ONI napisali To tak na sucho pojade...

śniadanie 8.00
100g płatków owsianych z rodzynkami na wodzie/ mleko sojowe( za dużo ww)taka kupa płatków Cie zabije... rodzynki wogóle out na redukcji. Płatków 50g wystarczy, do tego 4 białka i jedno jajo i omlet jak marzenie. Możesz w to dac jabłko albo warzywa
jajko
pomidor/ogórek/warzywo..

drugi posiłek 11.00 - ma być lekki? nie wiem jak?
100 g sera białego ryba ze 170 g albo cycek 150g. Twaróg daj na noc
40 gram makreli/ lub innej ryby 40g nie przesadzaj, nie będzie Ci sie chciało dłubać
garść orzechów
warzywo- kapusta kiszona

trzeci posiłek 14.00-15.00
120 g pierś z kurczaka/lub indyka
50 g ryż paraboliczny/ brązowy
łyżka oliwy lub lnianego jak przełknę, już próbowałam lniany jest pyszny brokuł z nim smakuje jakby był z bułką tartą Jeśli chodzi o warzywo, to 100g brokuła właśnie możesz sobie zjeść... wielcy (Koniu) tez jedzą... ja też

trening w przedziale między 18-21, zależy od pracy

dorzucam jabbłko przed treningiem jak będzie późny bez sensu, lepiej jakąś odżywkę białkową

potreningowy
again
120g pierś z kury albo odpowiednia ilosć inne mięso
ryż kinwoa czy jak sie to pisze
warzywo o niskim o wysokim IG wazrywa zielone, bogatowłókniste na redukcji sa najlepsze

kolacja
białko 28g czyli nie wiem ile to jajów? ok 2,8 :) twaróg 200g z pomidorem, szczypiorkiem i oliwką będzie jak znalazl



No... to tak ode mnie Obli ma swoją teorię na temat diet

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-23 15:53:19

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Brokul jest naj, ale czemu sie wszyscy ostatnio rodzynek w platkach czepiaja ? Kolejny 'nowy trend', czy ominolem cos ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he, dlatego sie nie odzywam w tym temacie :-], kazdy powinien sam wszytsko sprobowac i stwierdzic co dla niego dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
suszone winogrona zwane rodzynkami maja IG pod księżyc i takiz sam ŁG, niepotrzebnie podbijają energetyczność posiłku i nie wnoszą nic z wyjątkiem cukru do jedzenia. Są lepsze wyjścia: morele, śliwki...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 747
OOOoo Madu miałam cichą nadzieję że Cię tu przyciagnie. dzięki wielkie.

takie rady na początek są bardzo ważne jak już wpadne w stan alfa albo beta nie wiem i jak usłyszę ten swój organizm to będę zamieniać 3 rodzynki na cwiatrkę jajka albo straczek groszku.
na razie jestem na poziomie rozróżniania ile gramów.

mojej drugiej połowie smakuje ryż paraboliczny:) tak że tu "score" i daje mi dużo rad bo też trenował.

wracając do diety ponawiam pytanie czy serek w granulkach typu wiejski może być zamiast białego normalnego w kostce, bo jak nie to muszę jechać sie zaopatrzyć.

dzisiaj robiłam wyciskanie - samym gryfem, totalna atrofia tkanki mięśniowej, wstyd ale jak to sie mówi od czegoś trza zacząć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-04-23 22:25:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta CKD do sprawdzenia - redukcja

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium