SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblokowanie boldeon+enan 500 e3d

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
1.WIEK: 29
2. WAGA: 91
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 43cm
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7lat
6. DIETA: redukcja
-białko: 180
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta kilka razy, meta deka prop
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: rekompozycja/ redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 9lat
11. POZIOM BF%: 14%
12. TENDENCJA DO---> (Tycia)
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: bardzo duża
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
nie robię maxów

Hej, więc tak skończyłem cykl bold+enan 16tyg + 1 strzał więcej teścia przez cały cykl od 6 tyg e4d 500 hcg. + 1 tabs provironu.
Pytałem w temacie ale nikt nie odpisał więc zakładam nowy jak się poprawnie odblokować.
Proviron ciągne cały czas mam 3 op HCG i 24tab 50mg clomidu. Czy coś muszę dokupić jakie badania i kiedy je zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Bez sensu dawles provi podczas cyklu.
Teraz badania estradiol i prolaktyna

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
provi leciało ponieważ miałem 0 libido i brak chęci do wszystkiego mimo dobrych wyników badań. Po jakim czasie od ostatniego strzała enan 250 iran robić te badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
wolnemiasto
provi leciało ponieważ miałem 0 libido i brak chęci do wszystkiego mimo dobrych wyników badań. Po jakim czasie od ostatniego strzała enan 250 iran robić te badania ?


Wklej tu te badania ktore wczesniej robiles bo jesli padlo libido podczas cyklu to albo zbite estro lub wywalona prolaktyna.

Obecnie juz mozesz zrobic badania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
Proszę tutaj wyniki w poniedziałek wtedy idę zrobić badania i wkleję.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
wyniki miesiąc wcześniej robione

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Dziwne ze na takich wynikach libido było niskie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
dla tego wiem że boldenon nie jest dla mnie. następny cykl pewnie zrobię z deką albo sam test tylko dłużej np 6mc-y. Wyniki dziś odebrałem zrobiłem jeszcze sobie morfologię wszystko w widełkach. A tutaj wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Widocznie boldenon zbil estro do co prawda widelek ale w Twoim przypadku jest to za malo.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 627
Przy następnym cyklu będę się martwił teraz chciałbym się prawidłowo odblokować. Wyniki podałem mógłbyś coś ułożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Teraz HCG 4 x 2500 iu co 3 dni i wtedy badasz testa, jesli osiagnie minimum polowe wartosci widelek to dajesz clomid po 1 tbl ed, dalbym tez nolve po 1 tbl
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT

Następny temat

Zbiórka na rekonstrukcje kręgosłupa

WHEY premium