SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obrona okularami ;-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 540 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25478
Nie wiem czemu sie smiejecie? Okularnicy tez chca sie bronic, a tak na serio,to ten koles poprzez takie szybkie zdjecie binokli spowodowal,ze ewentualny strzal jego przeciwnika nie rozbije mu tych okularow na twarzy.Gorzej by bylo gdyby sciagnal te okulary i odrzucal gdzies w bok marnujac czas i odslaniajac sie.Wiadomo,ze taki cios patrzalkami gowno zrobi,ale moze przeciwnik chociaz na sekunde zamknie oczy (taki odruch przy ataku na twarz) a my juz nie mamy szklanej tarczy na ryju

"There are times when you need patience and there are times when you must be very aggressive" Rickson Gracie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
no, jest tez fajny motyw z plecakiem, np. ktos cie zaczepia i mowi zebys dal plecak, to zdejmujesz go, podrzucasz nad nim, on patrzy na plecak a ty mu w ten czas strzala w ryj ;] Widzialem ten motyw na szkoleniowce samoobrony Chucka Norisa jak mialem 10 lat

= V-stock =

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
A realnie na to patrzac, to sobie nie wyobrazam ze moglbym zdjac okulary i wepchanac komus w oczy (zreszta jak juz wczesniej bylo pisane, nie lepjej i szybciej wpychac palce?) bo jak juz mnie ktos zaczepi i widze ze nie ma pokojowych zamiarow to uderza fala adrenaliny, rece sie trzesa, nie wiem moze to tylko ja tak mam ale nie dal bym rady zdjac okulary i komus wsadzic w oko. Zreszta jak sie nie ma czegos opanowanego w 100% wogle nie warto tego robic w realnej sytuacji, a nikt mi chyba nie powie ze cwiczy na sparingach z okularaim w reku bo k**wa nie uwierze!
A skoro nie cwiczy to nie jest to opanowane, czyli inaczej mowiac jest nieuzyteczne

= V-stock =

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 891
Moje okulary kosztuja ponad 500 zeta i pierwsze co mi przyszlo do glowy kiedy sie ostatnio bilem i sie skoczylo to to czy okulary sa cale:) A na filmiku faktycznie malo widac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znani ludzie o Royce Gracie'm

Następny temat

Royce Yoshida wynik podtrzymany

WHEY premium