SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolva

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
kazam, czytaj, czytaj... moze kiedys ta wiedze wykorzystasz ...

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
caly czas wykorzystuje...



...doradzajac innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Duzej filozofii tu nie ma

Wiekszość saa działa silniej przy okreslonym poziomie estrogenu i stosowanie antagonisty estrogenu w postaci nolvadexu po prostu nie tyle nie ma sensu co nie jest dobrym posunieciem oczywiscie gdy nie ma takiej konieczności

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2005-05-17 22:58:05

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no właśnie jest duza filozofia... bo tobie chodzi ze uzywajac nolvy/clomu osiaga sie mniejsza ogolna mase ciala... wynika to ze zminiejszenia aktywnosci estrogenu co pociaga za soba mniejsza produkcje gh i igf oraz wieksza retencje i wieksze otluszczenie ale ni*****a nie moge znalesc nic na temat dzialania na receptory androgenowe [znalazlem nawet ze jeden z 40 metabolitow dziala na SHGB]... jestes pewny tego??? masz jakis link???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tzn., ile chciałbyś z cyklu? 10kg?

Bo tak idąc tym tokiem rozumowania to faktycznie zmniejszy przyrosty poprzez zahamowanie aromatyzacji w cudzysłowiu, tylko teraz należałoby sie zastanowić, po co blokować aromatazę, która jest wywołana nadwyżką anabolików. Mowa o osobach początkujących.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Kazam gdzies czytałem.. sam do niedawna nie byłem pewny....
Jakbys miał jakies ciekawe wywody na ten temat to bardzo chetnie sie zapoznam

Uriel no własnie czesto jest tak ze osoby początkujące przesadzaja z dawkami idąc tokiem myslenia "im wiecej wbije tym bede wiekszy" a co za tym idze to wiadomo nadmiar substancji w krwioobiegu i zaczynaja sie sajdy...


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2005-05-17 23:13:05

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No bo jest sie większym przez iluzjoniczne nadmuchanie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Otworzyłeś Mejtriksa?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Uriel ma nadmiar sogów i mu wcieło profil !

EDIT: własnie chciałem edytowac ale jakis matrix mi przeszkodził !

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2005-05-17 23:16:32

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
He he tez to zauważyłem, nie mam profilu jestem Unknown Guy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina

Następny temat

Wstrzyknięcie powietrza

WHEY premium