SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie idzie masa,

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. szukam pomocy nie bede sie rozpisywal bo to nic nie da. :) Staż 2 lata wysoko kaloryczna dieta, ryże jaja mnustwo, mieso kasze. Około 700g wegli na dobe , 160g bialka ,150g tluszczy. 187 waga 89kg. co moze być przyczyna ze nie tyje?? trening 3x w tyg pon klatka triceps, środ barki biceps, piatek plecy . zmieniam i robie na przemian : pon i czw : klatka triceps barki , Wtor i pt: plecy biceps . z Góry dzieki za odpowiedzi (a z siłą jest wszystko ok idzie w szybkim tepie klatka plasko 130kg, martwy ciag 200kg, przysiad 140kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
wyniki ładne jak na tak krótki staż, i waga też całkiem niezła ja tyram 6 latek i obecnie jestem przy tej samej wadze ale z dietą chwilowo nie szaleje, widocznie trening za kiepski lub micha jeszcze za słaba...albo masz tak jak ja że żeby dobić do ~100kg = trening 6 razy w tygodniu+tona żarcia

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Ja na Twoim miejscu podbiłbym proteiny w górę. Ćwiczysz nogi ? Widzę ,że w przysiadzie 140kg , ale w planie treningowym ich nie wpisałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki 4DN

Następny temat

stłuczenie żeber

WHEY premium