SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepszy sposób na zrzucenia brzucha

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Mam 17 lat, w lutym skończę 18. Mam 170 cm wzrostu i ważę 78 kg. Próbuję różnych sposobów na schudnięcie, ale staram się robić to stopniowo. Były widoczne zmiany i postępy, ale teraz stanęłam w miejscu. Codziennie staram się zjeść 5 posiłków mniej więcej o tych samych porach. Przeważnie syte śniadanie w szkole jakaś sałatka, owoc, batonik musli, ewentualnie coś w rodzaju gerberka zrobionego przez mamę. Na obiad jedno danie zupa albo mięso z surówką, lub makaron, ryż, kasza z surówką. Najczęściej po 18 maksymalnie 19 jeśli wracam do domu późno nie jem już nic. Sporo się ruszam, ćwiczę porządnie 3 razy w tygodniu na wfie, dwa razy w tygodniu mam sks 1,5 i 1 h mniej więcej. Przeważnie dwa razy w tygodniu biegam około 40-50 minut ciągiem i ćwiczę w domu. Tkankę mięśniową np na nogach mam już bardzo rozbudowaną. Ale nie mogę poradzić sobie z brzuchem i brakuje mi pomysłów :( Nie katuję się dietami, ale dbam o prawidłowe odżywianie, od czasu do czasu pozwolę sobie na coś słodkiego lub trochę bardziej kalorycznego ale nie w dużych ilościach. Często jem słodycze z serii pełnoziarnistych, ciasteczka albo batoniki. Nic nie słodzę, czekoladę i podobne słodycze jem rzadko. Czy w ogóle powinnam odstawić takie rzeczy? Zrobiłam 6 Weidera, pomogła rozbudować mięśnie brzucha, ale oponka nadal jest, co mi strasznie przeszkadza. Jest to w sumie jedyna rzecz która przeszkadza mi w mojej figurze. Serdecznie proszę o odpowiedź i z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Przelicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i oszacuj mniej więcej ile kalorii dostarczasz z pożywienia. Bez deficytu kalorycznego nie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej. Najlepiej będzie jak się zarejestrujesz i założysz temat w dziale https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html]  , tam dziewczyny Cię odpowiednio poprowadzą. Zapoznaj się jednak najpierw z regulaminem tego działu.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstol

Następny temat

Co trzeba umieć

WHEY premium