SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naderwane sciegno reki.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
kilka dni temu naderwalem sciegno reki która kilka miesiecy temu była złamana . dostałem od lekarza leki przeciwzapalne i masc fastum oraz okłady z lodu. jednak w poniedziałek mam egzamin i reka nadal boli , co jeszcze moge zrobic aby do poniedziałku mógłbym chociaz zniwelowac boł . ile trwa opuchlizna i czy jest jakas szansa zeby w ciagu 2-3 dni była jakakolwiek poprawa


Zmieniony przez - darzbur w dniu 2016-09-24 10:53:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
O które dokładnie ścięgno chodzi i kiedy doszło do naderwania, niestety takie urazy potrzebują więcej czasu i 2-3 dni pewnie nie bedą wystarczające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
do zdarzenia doszło 22 .09.16 w godzinach przedpołudniowych. chciałem prysnac dezodorantem do butów i nacisnałem palcem wskazujacym, w tym momencie poczułem ból w rece, po 15 minutach ból sie nasilił i zaczeła pojawiac sie opuchlizna. lekarz przyjał mnie o godz. 14 . w zwiazku ze jestem po leczeniu operacyjnym złamania obu kosci przedramienia zrobił mi rtg które wykazało brak swiezych zmian urazowych, materiał zespalajacy osadzony prawidłowo.lekarz stwierdził obrzek, umiarkowany ból w rzucie prostownika przedramienia, krazeniowo i neurologicznie bez zmian. moze to nie jest naderwanie tylko naciagniecie sciegna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po zdjęciu rentgenowskim nie można byłby stwierdzić czy jest naderwanie czy naciągnięcie mięśnia juz prędzej z badania funkcjonalnego lekarz mógł stwierdzić a powinno być zrobione badanie USG żeby móc to ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
czy jest taka mozliwosc ze sciegno zachaczyło o blache która jest zespolona kosc, bo lekarz wspomniał ze to moze byc to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Widziało się już takie przypadki że wszystko jest możliwe skoro lekarz tak mówi który ma możliwość Cie przebadać to czemu na starcie starasz się to negować ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie kostki i potworny bol

Następny temat

cera tradzikowa

WHEY premium