SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cera tradzikowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1307
czy po nalozeniu na twarz zelu myjacego Ziaja Ulga powinno sie splukac twarz czy nie ?.Ja wczoraj pierwszego dnia nie splukalem i mi podraznilo skore.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 2113 Napisanych postów 49807 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492133
Z tyłu na opakowaniu masz informacje o sposobie użycia i zawsze się z tym zapoznaj zanim to zrobisz.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1307
nigdy wczesniej nie stosowalem zelu do twarzy czy ciala tylko co najwyzej maslo do ciala.Z tylu napisane jest .
Stosowanie - Do mycia stosowac niewielka ilosc preparatu.
Wychodzi ze po nalozeniu zelu nalezalo splukac woda.jednak jak juz nakladalem to po chwili czerwienialo.Wzialem to jako zamiennik do innego preparatu przepisanego przez dermatologa Cetaphilu ktory jest na cere tradzikowata ,suchej i swedzacej (to moj objaw).Jakas porada co mam teraz zrobic ? umyc twarz woda ? czy posmarowac nivea softem nawilzajacym ?.
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47733 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na tradik to ja mam preparat.Tylko na podranienia zaczerwienienie skory na twarzy od tego zelu ktorego nie zmylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na tradzik to ja mam preparat.Tylko na podranienia zaczerwienienie skory na twarzy od tego zelu ktorego nie zmylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11739 Napisanych postów 120360 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397580
to jest zwykły zel do mycia twarzy, myjesz a potem spłukujesz, coś jak mydlo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naderwane sciegno reki.

Następny temat

bmi

NutLove