SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje foty:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecej fot powiedz sam co mozna po tej ocenic biceps??no dobra fajna lapa
ale watpie ze tam jest 46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


wklejam wszystko i stare i te nowsze foty tak zebyscie sobie pooglądali.pozdro:)

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
za cholere na 46 nie wyglada imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580
jeszcze raz pisze że tu sa rózne foty wiec nie czepiac sie do moich obecnych wymiarów a tak wogóle jak zaczynałem miałem 35w bicku hehe:)

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


a co mi tam piszcze sobie co tam chcecie

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edit: qwa sory net mi zamulil i byla tylko jedna 1 fota napisalem koment a tu J*b w ch**j zdjec jw jak na 3 lata srednio klatka odstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
hie hie...cyklop team

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


jak sie nie podoba to nie oglądaj

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7580


wklejam wszystko

lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko stary nie unos sie dales tu foty to chyba liczyles sie z tym ze bedzie oceniana twoja sylwetka ja tylko mowie co wg mnie odstaje

pokoj stary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja redukcja n/c nowe fotki str 8

Następny temat

kilka fotek w fazie budowania masy miesniowej:-)

WHEY premium