SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja mala domowa silka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
Spoko siłka. sprzet jest, tylko cwiczyc i budowac mase. wpadnij do mnie https://www.sfd.pl/<--Moja_garażowa_siłownia-->-t376877.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Spoko siłka :D pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2209
fajny sprzecik....widze ze ławeczka z allegro ;D pozdr zapraszam do mnie -str 5

"Wybierając styl życia, którego nieodłączna cześcia jest ćwiczenie na siłowni, wybrałeś dobrze !"

Silka str 1,5,7
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Paaatryk_ZAPRASZAM-t424054.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2829


stojak własnej roboty. Ps robie takie na zamowienie chętni niech piszą i podają wymiary. Stojak o wysokosci 1m taki jak na zdięciu to koszt 60-70 zł + wysylka, stojaki powyrzej metra to koszt od 75-110 zł + wysylka (zalerznie od wysokosci) chetni niech piszą w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2829


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Super siłka, jak bym mógł to bym SOG'a dał, tym bardziej w tym wieku mieć taki sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2829
stojaki wykonywane w profesjonalnym zakłądzie ślusarskim, spawy oszlifowane, stojaki pokryte lakierem proszkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4539
Cos za drogo to chcesz, ze zlomu material gora 10 zl 50 zl robocizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2829
metal nie jest ze zlomu wszystko wykonywane jest w zakladzie slusarskim, metal brany jest z zakladu "Centrostal Szczecinek S.A" i malowany lakierem proszkowym i stojak wypiekany jest w piecu pełna profeska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4539
Ja mysle o tym ze mozna to tanszym kosztem zrobic ale niektorzy wola zeby bylo estetycznie kwestia gustu Tam nawiasem to spoko sprzecik w pokoju masz, cwicz cwicz i rosni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gryf kupić

Następny temat

Co jecie - na studiach / w szkole / w pracy?

WHEY premium