SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mma na początek ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompki nigdy nie były moją mocną stroną. ; D Ale to przez nigdy niećwiczone ręce.
Ja też się cieszę, w końcu wypowiadają się normalni ludzie. : ) Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
powodzenia!
Odezwij sie kiedys:) opowiesz jak rezultaty i postepy!:)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję. : ) Dobrze, odezwę się na pewno. : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja się wypowiem jako dziewczyna
też chciałam zacząć od MMA ale trener odradził mi to, doradził mi że lepiej dla mnie będzie jeśli podszkolę stójkę i parter, tak więc ćwiczę boks i bjj. Kiedyś przyjdzie pora na MMA aczkolwiek coraz bardziej zakoc***e się w samym bjj
Co do tego, że jesteś dziewczyną ma też duże plusy, więc nie bój się wyśmiania itp. Ja tam się ciesze, że ćwiczę z facetami bo jak mam problem z jakąś techniką to zawsze jest dużo chętnych do wytłumaczenia
Poza tym jeśli nauczysz się walczyć z często dużo cięższymi i dużo silniejszymi mężczyznami będzie Ci dużo łatwiej sparować z dziewczynami Twoich wymiarów ( gdybyś np zdecydowała się na jakieś zawody itp)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej boje się wyśmiania, bo porażek to ja nie znoszę. ; ) - na to jest jedna rada - nic nie rób. Jest to gwarancja braku porażki.

I jeszcze pytanie- bardziej od mamy, bo się trochę martwi o córeczkę. ; D Słyszeliście o jakichś wypadkach na treningach...
- wypadki zdarzają się bardzo rzadko. BTW mam dwie córeczki

Czy z chłopakami da rade trenować? - na treningach MMA to 95% chłopaki. Na pewno będą brać pod uwagę, że jesteś dziewczyną i... da rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
W Łodzi są właściwie dwa kluby które możesz wziąć pod uwagę jeżeli chodzi o MMA.
Pierwszy to Gracie Barra na Jaracza 19, tam chodzą goście z Widzewa, szafki są okropne, prysznic okropny, mata śmierdzi, ale jest kilka dziewczyn, no i jst z kim poćwiczyć. Właściciele to Rodżu który jest spoko gościem i jego żona która jest bardzo miła.

Drugim klubem jest United Gym i to jest klub w zasadzie z Aleksandrowa, z tego co wiem treningi w Aleksandrowie są prowadzone w dwóch miejscach, ale generalnie infrastruktura jest już dużo lepsza niż w przypadku Gracie Barra. Problemem jest dojazd. Radzio Olczyk też jest spoko gościem i na pewno się dogadasz.

Poza tym jest kilka innych klubów, ale dla dziewczyn już bym ich nie polecał.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neith24- Twoja wypowiedź dodała mi pewności, że to co zamierzam zrobić jest prawidłowe. Szczególnie ostatnie zdanie. : ) Dziękuję.
MMA- nic nie robienie nie jest gwarancją tego, że porażki nie poniosę. W przypadku, gdy ktoś mnie zaczepi bądź znajdę się w nieodpowiednim miejscu jestem skazana na porażkę i to najgorszą. ; )
Samuray-X - nie polecasz Gracie Barra ze względu na widzewiaków czy jak? ; ) A orientujesz się może czy będę musiała ćwiczyć z dziewczyną? Bo jednak wolę mieć partnera, nie partnerkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
U mnie w klubie ćwiczy kilka dziewczyn i nigdy, nikt ich nie wyśmiewał.Kilka miesięcy temu przyszły dwie nowe i jakoś nikt nawet na to uwagi nie zwrócił.Każdy przychodzi trenować a nie patrzeć kto przyszedł i podśmiewać się.Jak dla mnie takie zachowanie jest nienormalne i świadczy tylko o tym ,że ktoś nie nadaje się do trenowania czegokolwiek.Co do partnera to zależy kto będzie na twoim poziomie.Jak przyjdzie jakiś koleś i też nie będzie nic umiał to pewnie będziecie w parze.Ale o to się nie martw bo techniki będziesz wykonywała z jedną osobą ale sparingi (po jakimś czasie) będą ze wszystkimi ,więc na pewno będziesz miała okazje sprawdzić się z każdym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMA- nic nie robienie nie jest gwarancją tego, że... - wiem aleksja. Chciałem Ci dać pozorny wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Skakanka + interwały. A jak chcesz trenować z chłopakiem to możemy razem potrenować bjj lub zapasy

"I can't allow myself to be ordinary!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna stacja telewizyjna wchodzi z ramówką MMA

Następny temat

Fedor: The Fighting System Of The World's Undisputed King Of Mma - gdzie kupić

WHEY premium