SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + inhibitor aromatazy (TEORETYKA)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Chciałbym rozwiać (albo i nie) moje wątpliwości.

Zakładając czysto hipotetycznie...
Że osoba decyduje się ma 100tab metanabolu. Do tego zamierza dorzucić jakikolwiek inhibitor aromatazy (dostepny w kazdym sklepie z odzywkami, np. clomed, czy novedex XT ). Dodanie tej substancji ma na celu zmniejszenie ilosci wody podskornej i zwyczajne ograniczenie konwersji testosteronu w estrogeny.

Wiem, że taka opcja jest bez sensu - bo wiele taniej można mieć NOLVE od dila albo z apteki.

Chcę tylko dowiedzieć się, czy CLOMED albo NOVEDEX XT mają odpowiednio dużą moc aby zapobiec aromatyzacji.


Prosze o odpowiedzi ...
Tylko nie w stylu: " sprawdz to się przekonasz" -> bo nie sprawdze

Przypominam, że to tylko teoretyka.

PEACE!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364381 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668971
zależy od organizmu jeśli nolva nie daje rady są mocniejsze środki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zupelnie o to mi chodziło.

Czy jest jakikolwiek sens dodawania do cyklu z mety srodkow typu: NOVEDEX XT albo CLOMED ? (mimo braku opłacalności tego posunięcia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie dadza sobie rady bo to nie sa inhibitory tylko boozery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nie ma sensu brac antyestrogenow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite...
czytajac sklad można znalezc info o tym, że:

NOVEDEX XT: "Formuła Dianestrozole™ zawiera 2 wyjątkowe składniki przeciwdziałające aromatazie. Pierwszy z nich, 6, 17-keto-etiocholeve-3-ol tetrahydropyranol, jest oczekującym na patent nie-androgenowym związkiem przeciwdziałającym aromatzie"

CLOMED: "zawiera rewolucyjną formułę, która znana jest jako Diene3 (3,17-dioxoetiochol-1,4,6-triene). Związek ten to wyjątkowo skuteczny broker enzymu aromatazy"

i tym sugerowałem się zakładając ten temat.


Wiem, że 'papmier wszystko przyjmie', ale w takim razie gdzie leży prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
prawda jest taka ze producenci napisza wszystko by sie produkt sprzedal
gdyby to byly prawdziwe inhibitory to nie bylyby dopuszczone do legalnej sprzedazy bez recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja e-lite.

Ale spójrz na to z innej strony -> w naszym dziwnym kraju można kupić prohormony... a to przecież nie cukierki.


Patrzac na to ze novedex xt i clomed to środki produkowane w usa, to mimo wszystko skłonny jestem wierzyć w to, że w jakiś tam sposób przeciwdziałają aromatazie. W US&A są rygorystyczne przepisy jeżeli chodzi o środki tego typu. Na opakowaniu musi napisane być zupełnie wszystko, żeby głupi amerykanie sobie krzywdy nie zrobili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie wierz w to, ze w srodku jest 100% to co na etykiecie bo stany zjednoczone to jeden wielki przekret

badan na temat tych ich nowych wynalazkow nie ma zadnych w bibliotekach medycznych, jedyne ktore sa to te ktore oni sami sobie zrobili

wiec pytanie pozostaje bez odpowiedzi, chcesz to probuj, ja wole sprawdzone rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
probować nie zamierzam :) ... to było tylko teoretyczne pytanie.

Dziekuje za odpowiedzi.

Temat do zamknięcia!

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie bedzie stabiliacja?

Następny temat

ENTANTAN Z BRITISH DRAGON

WHEY premium