SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mechano growth factor

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
ok,its meny studies on the internet about MGF,but just few about personal experience..did someone of u guys tried that?when?with combo of what?dossage/lenght,results,side efect,efect compare to other growth factors etc etc.

1-sorry,its in english,if someone can translate to polish,mybe is someone here who know alot about that,but cant understant question..
2.pls post only seriously answers,no jokeing or thrashing the thread
3.i will not post links ive found till now,cuz almost all of them got just commercial interest,so are not reputable..
4.post your experience or from someone who u trust that speak the truth
5.u can answer in polish,i will translate somehow,or will ask someone to do that for me
6.sfd.pl is one of the biggest forums around,so i think that someone know the answers.
7.if someone know the answer but for some reason dont wont to put it here public,than i will ask if we can go trought email or icq

8:THAX for your help
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
gawarisz sparuska

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
niby anglik a pisze tak prosto po angiesku ze nawet ziecko zrozumie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
przecież to nie anglik
z ort miałby ndst
podszywa się,pewnie jakis szpieg

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ok, jest wiele informacji o MGF na internecie, ale tylko niewiele opartych na osobistych doświadczeniach. Czy ktoś z was próbował tego? Kiedy? W połączeniu z czym? Dawki/długość, rezultaty, efekty uboczne, jakie efekty w porównaniu do innych czynników wzrostu itd.

1. Sory, że po angielsku, ktoś może przetłumaczy na polski, może jest tu ktoś kto ma dużą wiedzę na ten temat, ale nie może zrozumieć pytania.

2. Proszę tylko o konkretne wypowiedzi, bez żartów lub zaśmiecania topiku.

3. Nie bedę wklejał linków, które znalazłem, bo większość z nich ma komercyjne treści, dlatego nie są zbytnio miarodajne.

4. Piszcie swoje doświadczenia lub kogoś zaufanego.

5. Możecie odpowiadać po polsku, bedę sobie jakoś tłumaczył lub zapytam kogoś kto zrobi to dla mnie.

6. Sfd.pl jest jednym z większych forów, a ja jestem największym podlizuchem, więc myślę, że ktoś ma odpowiedzi na moje pytanie

7. Jeśli ktoś ma odpowiedzi, ale z pewnych przyczyn nie może tutaj napisać, proszę skierować do mnie na maila lub icq.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
he-man,no,i cant understant russian lang.,i understand english,german,and some of yugoslawian languages...

eOr,than you for translation
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
f*** off
w budzie mialem niemiecki

e0r - widze że ang. masz w małym paluszku/ albo dobry translator?

letro - please photo

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2007-01-07 14:38:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
dymq what foto?of me?im not a BB,cuz i think that is far from estetic,for last 7,8 years i got constant bodyweight between 93-96,and i dont wanna push it higher..i need infos because i work with BBs,because its interesting me,and one of my friends is a big potencial to be on mrO contest one day..
but i will scan one pic of me from 8y ago when i was compette in MX,im still addicted with adrenalin sport..will posted in pic section later today..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
give me you photo. if you have, give the old photo or give from that year

łokurva coś mi nie idzie ten angielski
блядь

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2007-01-07 15:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
i don't think someone will help you... mgf is totally unavailable in poland...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Letro R U from Slovenia?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka na podtrzymanie?

Następny temat

pare pytan na temat winstrolu

WHEY premium