SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam trohe pojecia o koxah??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
jak narazie to sie tylko zastanawiam, jak narazie mam kreatynke Prolaba i do tego chce kupic jakiegos extra gainera (nie jakies SMP ale cos naprwade z innej bajki), kurde zastanawiam sie tez nad TT i ZMA a koksy(bedzie to conajwyzej 40-50mety) to dopeiro jesli ten plan wypali LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalem wam wszystkim po sogu.nie napisalem ze mam pojecie o koxah tylko "czy mam pojecie o koxah??" znam durzo osub co bjora koxy i to nie w taki ilosciah i ih nie zabija ale hyba macer racje odloze to na 6-12 miesiecy tak sie mi wydaje podzbieram wiecej floty i kupie se wiecej:)czegos lepszego

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ja juz nie mam sil na ciebie czlowieku jakbys byl ode mnie z miasta i bys mi tak powiedzial jak teraz to bym ci je**** w ryj z miejsca ! ku*** ty masz ledwo pojecie o cwiczeniu a o sterydach myslisz. lepiej zajmij sie czytaniem o nich, o diecie o supl i treningu bo zagladajac tylko w szatnie i humor nie powiekszysz swojej niklej wiedzy na temat silowni. LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Daruj sobie lolek (chodzi mi o tego kolesia-a przy okazji czytalem ten post z humoru-b. ciekawyszkoda sil, lepiej je zuzyc na silowniPozytek bedzie wiekszy.

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
lolek nie ma co sie wysilać.Przeczytaj jego post o kreatynie i wszystko zrozumiesz


*Członek DBZ Dream Team

Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
czytalem juz he he no ale jesli odradzali mu kreatyne to najlepiej sie wziac za koksy LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
hehe
dokladnie

Pozdrawiam <==Dezir==>
PumpingIron.w.interia.pl

-==PINGwin pOWERed==-

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko lolek dzieki za rade dlatego rze tak powiedziales "jabna bym cie z miejsca" nie muwie tego nikomu.ale jest taka sprawa ze ja nie jestem milionerem i na suplementy mnie nie stac.dieta mam jak malo kto (dobro nie hce mi sie jej opisywac)a taka dawka jeszcze nikomu nie zaszkodzila z tyh co znam


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Ja nie bede pisal bo c***** strzela ale je..bie ci sie w łbie.No a zreszta na smyczy cie nie trzymaja wiec zrobisz co myslisz ale jak glupi jestes to bierz.

Ludzie z tego FORUM maja racje ale nie kazdy POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
patryk jak nie bedziesz mial pieniedzy na suplementy do koksow to ci koksy h*** dadza. Musisz miec caly zestaw odzywek zeby ci masa nie spadla po cyklu. BTW o czym my wogule muwimy ? (14lat) - LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP ME !!!!!!!

Następny temat

Silabolin - co to?

WHEY premium