SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol z allegro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
jest ankieta, prosze rozpisać cyklik na ph, zalezy mi na suchej masie oczywiście dieta bedzie dopieta..Z GÓRY DZIEKI POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1122
Proponował bym do m-drola dorzucić epithin-e. 1 tydz. 1 tabs. m-drola, 2 tydz. 2 tabsy m-drola,3 tydz. 2 tabsy m-drola, 4tydz. 3 tabsy m-drola + 3 tapsy epithin-e, 5 tydz. 4 tabsy epi., 6 tydz. 5 tabsów epi. Oczywiście osłonki w trakcie cyklu, hepatil po cyklu. Po skończonym cyklu możesz dorzucic jakis stck.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
essentiale do kazdej tabsy m-drola
Za mało do tego ścierwa. Do każdej tabsy dodaj jedną Essentiale i jedną Sylimarol lub Liv-52.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
chłopaki a moze epi solo na 1 cyklon, cholera bo nie mam aktualnie dostepu do clomidu a po m-drolu bedzie za***isty blok.. co wy na to? epi ruszy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
moze s-drol+clomed w takiej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Ja ci sprzedam otwartego mdrola zjadlem 9 kap i mogę ci clomid dorzucic i apteczny a nie jakiś syf w kolorowym opakowaniu w tym nie ma problemu i zaplacisz dwa razy mniej niż na allegro za m drol i clomed to coś koło 300zł ja ci puszcze za 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1122
Epi słabe jeżeli byś chciał to 2 opakowania na cykl, mysle ze by bylo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
suplemehurt daj nr gg jak cos bede pisał! a co myslicie o x-masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
jaren26 ani m-drol ani xmass na pierwszy raz sie nie nadaja,m-drol tym bardziej nigdy nie miales stycznosci z ph,saa czy ds a chcesz jesc najbardziej toksyczny oral jaki jest.Dobrym wyborem bedzie epi czy h-drol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
spoko, a czy epi 1 op na cykl styknie i czy potrzebny bedzie odblok.. zalezy mi na suchej masie h-drol chyba celuje w siłe? a czy h-drol to nie klon mdrolu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie sie na cyklu ENAN

Następny temat

metanabol, a wiek

WHEY premium