SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekarz ortopeda prywatnie

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
witam panowie poszukuje lekarza ortopedy prywatnie na teren woj sal;skiego katwoc chorzowa rudy sl swion obojetnie jak mozecie dawajcie namiary beda sogi dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
moge Ci dac namiar na Bieruń za Tychami-jest kawalek drogi,ale w klinice pracuja tam naprawde dobrzy fachowcy,jeden z nich to zreszta lekarz Polskiej kadry olimpijskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
aha rozumiem wiesz potrzebuje prywatnie poniewaz mam wade podstawy plecy okroglo wklesle i potrzebuje zeby nap mi kartke aby zmienic stanowsko pracy na kopalni na zwyklych lekarzy nie mam co liczyc jedynie co mi powiedziali" niech sie pan zwolni" i kropka globy jedne ale dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Podaj mail'a,to Ci wysle namiary.Moze Ci pomoga,ja jestem zadowolony,takze moge polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
aha tylko troszke za daleko wiec odpada nie mam jak dojechac ale dzieki sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
dobra jest sport klinika w żorach sprawdź w googlach, mój dziadek robił sobie tam kolano, z tym że jest tam trochę drogo

You can swallow a pint of blood before you get sick.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
NO DZIEKI KOLEGO ALE WIESZ JA bardziej potrzebuje tukej jakiegos zwyklego gabinetu najbardziej chodzi o to zeby wypisal mki ta kartke do roboty ale dzieki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piłka ręczna w Katowicach.

Następny temat

Apollo - RUDA SLASKA ?

WHEY premium