SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto na mundial?- napastnicy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10094

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920


dobre Damixxx

leze

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Po meczu z Wyspami Owczymi ten link jest bardziej na miejscu . Nikt go nie może krytykować po tym występie , robią tylko Ci co już mają chorą manię pisania o tym zawodniku
http://

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
większość pisze o nim krytycznie dlatego że wszyscy tak robia, nie mają własnego zdania

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
W takim razie "wszyscy" to nie ja ... Rasiak zdobył dwa gole i myślę że na Mundialu 2006 strzeli coś dla repr. sam Żurawski może mieć za mało bramek by dać Polsce awans z grupy a Frankowski to nadal coraz to większy znak zapytania

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Tak macie rację należy mu się gra w 11 za ten mecz z czarnym koniem przyszłych eliminacji ME magikami europejskiej piłki poziom meczu był niesamowity nic to ze zbłaźnił się w wielu meczach elMŚ oraz ostatnim z kolejną potęgą Litwą, strzelił przeciez w gierce o tylko trochę mniejszym poziomie niż wewnętrzny sparing brawo Grześ jedziemy po medal

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Jak dla mnie, ten mecz nic nie zmienia. Moje typy nadal aktualne: Żuraw, Franek, Sagan, Sosin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
http://sport.onet.pl/1322276,wiadomosci.html

- Rasiak swoim występem uciszył krytyków i może być pewnym wyjazdu do Niemiec. Sebastian Mila wypadł zupełnie nieźle, ale nie jest to jeszcze taki Mila, na jakiego liczymy. Innego zastępcy Mirka Szymkowiaka jednak nie ma.

KOORWA wiec po co ta cała szopka z testami dla sosina ,piechny,scherfchena,gizy itd?!!SKoro i tak z góry wiadomo było jak na dłoni że jadą te cioty?!!
PO PROSTU nie moge wystarczy troche pobiegać poprzewracac sie ale mieć selekcjonera za wójka i miejsce w kadrze na mundial w kieszeni paranoja...
SOSIN strzelił Saudyjczykom 2 gole w debiucie i co?!!Zaloze sie ze Janas klął w duchu bo krzyżowało mu to plany!!Ale co tam gramy jeszcze przeciez z Caicos Islands tam sie "Grzesio"(Janas przeważnie w prasówkach wyraża sie PIESZCZOTLIWIE o NIM) pokaze z dobrej strony i bedę miał alibi koorwa...:[[

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Sosin Jak dla mnie to od samego początku nie ma miejsca dla tego zawodnika w repr. Polski . To że trzelił dwa gole Arabii Saudyjskiej świadczy że jest niezły aaale to i tak za mało jak dla mnie i Janasa jak widać też . Rywalizacja była między Rasiakiem a Sosinem i wygrał ją Rasiak co wcale mnie nie smuci bo jego stać na dobre występy jak widać . Sosin niech sobie ogląda Mundial na Cyprze Może jak strzeli tam 40 goli w sezonie i nie będzie miał tak miernych występów jak w meczu z W.Owczymi to ktoś go kiedyś weźmie na duuużą imprezę . Mila nie gra tak dobrze jakbyśmy tego chcieli i może lepiej kiedy nie będzie musiał zastępować Szymkowiaka na MŚ 2oo6 ale ja też nie mogę się doszukać lepszego zmiennika tym bardziej że czasu już nie ma Kosowski też nie jest tym samym co kieeedyś ale jego akcje i tak mogą się podobać . Ważne że atak będzie taki jaki powinien być tzn Żurawski , Frankowski , Rasiak , Saganowski ... i Jeleń na szczęście ale jako pomocnik już Będzie dobrze myślę ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
rywalizacja haha była z góry przesądzona no ale skoro dla Ciebie Faroe Isles jest lepszym zespołem niż finalista MŚ to spoko
Sosin nie pokazał się z owczarzami za to gregory pokazał sięz Litwinami jak cholera wogóle na 20 meczów pokazał się może w trzech i tylko o to mam pretensje że ciągle dostaje powołania na wyrost chociaż się nie sprawdza podobnie jak kiedyś Gucio tyle ze porównywac tych dwóch zawodników to grzech.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tą polską reprezentacją?

Następny temat

Kto z Kielc

WHEY premium