SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto mieczem wojuje...coolbart

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6075

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla scislosci, nikomu sie nie podlizywalem, nie skasowalem posta o Kesieo. A teraz siedze i sie z was nabijam. Tacy z was wielcy znawcy tematow ? Niektorzy z was nie raz przysylali mi maile z prosba tam rozpisz to czy tamto...w dzialch to bylo "dzieki Sog 4you". A teraz sie zebrala banda d****i, a polowa z nieoplaconym abonamentem. Spojrzecie na madrzejszych od siebie, KAIN, Tajfun napisali raz i sie juz tu nie odzywaja! a wiecie dlaczego ? Bo sraja na was z wysokiego pietra, a kiedys jak takim gownem w ryj ktory dostanie to sie opamieta!
Ty Herman zamknij ****e, bo sie najmniej udzielasz a najwiecej dupa chlapiesz. Zmiencie lepiej forum, albo jeszcze lepiej wejdzcie na grupe dyskusyjna: alt.pl.comp.os.idioci, bedzie odpowiednia dla wiekszosci z was. Zycze wam wszystkim bana, a jak ktorys nie zamknie geby to sam to zyczenie swoje spelnie!!!"
to napisal coolbart majac na mysli mnie oraz liczna grupe forumowiczow. domagam sie bana dla tej osoby a conajmniej zdjecia moda.ja od poczatku pobytu na tym forum nie obrazilem go ani raz.nie pozwole sie tak traktowac przez dwulicowego hipokryte pierwszego piewce pozadku na forum,apeluje o cos czego sam sie dopuszcza!tak nie moze byc!
prosze wszystkich o wypowiedz w zalaczonej ankiecie

"kto mieczem wojuje od miecz ginie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz jest dobrze,prosze glosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ban dla colbarta!!!!!!!!!


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jagnik krzyczy bo zbanowali kałwe. pitos krzyczy bo zbanowali go. dzieci złapały za swoje zabawki i z okrzykiem "HURAAAAAAA!" ruszyły do ataku na coolbarta.

ps. ankieta jest troche niedopracowana. jestem za odbanowaniem ciebie, ale nie jestem za odbanowaniem np.dziadka. nad kałwą bym się dobrze zastanowił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie krzycze bo zbanowali kałwe ,kałwa moze tu wejsc samemu pod innym nickiem a wy nawet byscie nie wiedzieli ,krzycze dlatego ze coolbart sobie za duzo pozwala.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid jest dopracowana,3opcja przewiduje coolbart dalej modem a zostaja odbanowane niektore osoby np. ja czy ObetGott
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid jeszcze jedno,to,ze mne zbanowal to nie jest powod,zeby go zdjac z moda nie o to chodzi,przegiol nazywajac mnie d****em,ja tez mam swoja godnosc i niepozwole nikomu obrazac!skoro ja mu nie ublizylem nigdy to dlaczego on ubliza mi?

p.s. niech osoby glosujace wpisza,ze oddaly glos(nie musza podawac jaka pocje wybrali)
bo kazdy jest poddenerwowany i moze nagle zarejestrowac 100nowych uzytkownikow i oddac nimi glos



Zmieniony przez - pitosII w dniu 2002-05-20 15:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie-dość tych sporów i czczych dyskusji-Mateo powiadomiony i na dniach będzie nowy regulamin-więc nie walczcie prosze juz o te wolne niedziele-juz sa.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail i co z naszymi banami?
jezeli usunie sie coolbarta z moda(jego zachowanie to pryszcz w porownaniu do tego co ja zrobilem)to mam pare pomyslow,ktore jestem pewien poprawia diametralnie sytuacje na forum i zostana zaakceptowane przez wiekszosc.do sprawy wyjasinenia banow nie bede sie udzielal na ten temat.
p.s.dlaczego mam ciagle wrazenie,ze modowie maja nas w dupie? ilu sie wypowiedzialo?dlaczego nas lekcewaza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pitois to nie do konca tak-osobiście nie mam nikogo w dupie,ale musisz wiedziec,że moderattorzy nie maja władzy absolutnej i zdanie Mateo jest tutaj decydujące.


Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail nie zrozumiales,wlasnie twoja postawe min chwale sobie,jako jeden z nielicznych modow napisales cos skomentowales,chcesz zarzegnac spor-ZALEZY CI!
a inni modowie?zadnej reakcji(oprocz komentowania bez obeznania calej sprawy a jedynie jadac na opini coolbarta,skoro o niego chodzi on jest modem to nie jego wina)mogli by cokolwiek napisac,nie znamy sytuacji na tyle zeby sie wypowioadac,poczytyamy wszystko,pogadamy z mateo damy wam znac itp
a tu nic olewka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAŻNE PYTANIE

Następny temat

SYSTEM KAR

WHEY premium