SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ksiegowy poszukiwany

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
to sobie zrob badanie za 40zl i bedziesz wiedzial , szkoda 1500zl na zwykly omnadren .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Wedlug mnie lepiej badanie danego saa na ilosc substancji czynnej.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Dokładnie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
E-lit'ku nudzisz sie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9480
Jak Alex...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jasne, ze lepiej badania na zawartosc subst czynnej ale to koszta tak jak gregor napisal ponad 1k zl.. dlugo by zbieral na 1 srodek co i tak nie wiadomo w jakim stopniu byloby rzetelne bo wiadomo rozne partie rozni dilerzy itp..

mi chodzilo o proste zbadanie dostepnych testosteronow, koszta na prawde nie wielkie a wyznacznik juz jakis tam mamy i w przypadku wpadki dajemy sobie spokoj z dana firma /oczywiscie najlepiej powtorzyc test na srodku z innego zrodla/...

pamietam jak decadeuko wbil propa LL i zrobil badania poziomu i faktycznie mial b. wysoki poziom co swiadczylo o wiarygodnosci ow srodka w danym czasie i wlasnie o cos takiego mi chodzi oczywiscie traktuje to jako zabawe i tak sie przeciez wiekszosc z nas nudzi i nic nowego juz na sfd nie ma

ziki - no wlasnie tak jak pisalem - nudzi mi sie pozdrufka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jak mozna zaufac czlowiekowi z internetu ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
a czy po wbiciu dlugiego estru ktory sie uwalania z uplywem czasu przez enzymy, badanie na zawartosc testosteronu wykaze calosc ?

pozatym wedlug moejej wiedzy niektore srodki maja wplyw na dodatkowa produkcje wlasnego testosteronu w jakims czasie wiec to takze zafalszowuje wyniki stezenia we krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
ej no chlopaki dawajcie sie po tysiaku zrzucimu i przebadamy co nie co...nie wymiekajcie...



ale tak na serio to pomsyl jest fajny tylko trzeba odpoiwednia osobe doi prowadzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
widze ze sa chetni zeby sie przekonac co nam oferuje czarny /i nie tylko/ rynek
osobiscie deklaruje pokrycie kosztow pierwszych trzech badan


pamietam Harold jako jeden z niewielu wykazal sie zrozumieniem i checia realizowania tego jakze mysle kreatywnego projektu takze poki co widze, ze to jedyna osoba godna prowadzenia tego stanowiska za co jestem mu bardzo wdzieczny, kompletnie bezinteresownie wlasciwie





teraz.. skoro malo kto z modow/boldow/elity aka przyjaciol ma chec sie tym zajac proponuje zebrac zaufana liste osob, ktore zajelyby sie wyborem osob testujacych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Propiolan Moonlight Pharmaceutics

WHEY premium