SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ksiegowy poszukiwany

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Krzykacz:

koszt sprawdzenia 1 srodka to bagatela 40zl /badania/ + cena srodka

Przecież nie chodzi o wyniki z cyklu, tylko sprawdzenie czy środek jest ok, pod względem zawartej tam substancji.



Zmieniony przez - -Neal- w dniu 2007-01-05 16:10:00

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
j/w krzykacz testy juz sa w dopingu.
pomysl jest ok ale wiadomo ze zrodla dostawcow sa rozne jeden bedzie mial dobry towar ,a drugi walowany wiec ten post to nie bedzie 100% wyznacznik tego czy w omie ktos ma 100mg prolo czy 250mg omena .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rozumiem...

Żeby pociągnąć & wprowadzić pomysł w życie, zobowiązuję się jako pierwszy pokryć całkowity koszt pierwszego testu/badania na 1 środku i przez "testera" wybranego przez Komisję Akredytacyjną...

...określoną kwotę wpłacę na konto podane przez przedstwiciela Grupy Trzymającej Władzę, po wejściu pomysłu w życie, wybraniu środka i odpowiedniej osoby do jego sprawdzenia!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
jestem moge wplacic!

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy takie badanie bedzie miarodajne pod kontem zawartosci subst czynnej.
po za tym u kazdego moze to inaczej wygladac.
najlepiej bylo by zrobic badanie labolatoryjne ale to juz koszt 1500zl od srodka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Ja rozniez mógłbym cos sypnąć.

Ciekaw jestem jak wypadnie sławny EAP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
pozatym nawet laboratorium nie da 100% pewności. cóz z tego że sprawdzimy jakąs ome i wyjdzie okey, kiedy to u dilera miasto obok okaże sie że ma zaniżone stezenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
No wiadomo... ale zakładając, ze badamy produkty apteczne, prosto z apteki, można by coś pokombinować. No bo apteka chyba niezaniża stężenia?

Z drugiej strony ciekaw jestem, jak jets z underami

Zmieniony przez - foRgott3n w dniu 2007-01-05 16:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
a po co badac apteke ? jak badac to trenik,bolda ale nie apteke.
oczywiscie jesli mowa o badaniu za 1500zl co jest do zrobienia kazdy da po 10zl raz w miesiacu i bedziemy miec wynik testow danego srodka , bo kogo tak naprawde obchodzi ile mg jest w omenie jak koszt omandrenu to 30-45zl wiec starata niewielka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
no i co ze koszt "małuy" ale bedziesz brał z decka i co popieroli ci cały cykl nie?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Propiolan Moonlight Pharmaceutics

WHEY premium