SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszukiwany zapasior:))

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
mam pytanko do odwiedzajacych to forum...czy jest moze ktos z Torunia kto cwiczy zapasy juz dluzszy czas??jesli tak to prosilbym o kontakt na gg..pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Myśle ,ze Siwy mógłby coś wiedzie naten temat więc wyśle mu PM lecz jak dowieczora nic sie nie ruszy to przeniose do Informatora K-P

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
generalnie nie spieszy sie az tak...dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Niestety nikogo nie znam z Torunia, nic też w internecie nie znalazłem. Czyżby w tym mieście nie było zapasów...? Zdecydowanie najbliżej (wedle moich informacji) masz do Bydgoszczy - 45km (poniżej 40min drogi jadąc z przepisami, czyli tyle czasu ile zajmuje niektórym dojazd na trening w Krakowie...). Nie wiem w jakim celu poszukujesz kontaktu z zapaśnikiem, ale jeśli tylko chodzi o rozmowę czy jakieś informacje to chyba najlepiej w Gwieździe Bydgoszcz: tel (0-52) 379 78 01, mail [email protected]

Powodzenia, pozdrawiam.

Ps. Siwy nie jest wyrocznią w dziedzinie zapasów. Jest tylko skromnym człowiekiem ;-P Ale jak tylko będę mógł, to zawsze pomogę.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ale Siwy zna sie na zapasach i Polskim środowisku kręcącym sie wokół tego pięknego sportu-przynajmniej tak domniemam.
Ja nigdy nie mówiłem ,że wiem wszystko bo na pewno nie wiem-wiem natomiast dużo o BJJ i jakieś tam rzeczy na temat innych sportów grapplowych i myślę ,że podobna sytuacja jest uciebie z zapasami a np u Saidy z Judo więc jeśli jest taki temat na który nie znam 100% odpowiedzi to z miłą chęcią zasięgnę rady kogoś kto sie w tym specjalizuje bo i pytający będzie usatysfakcjonowany i ja sie może czegoś nowego nauczę, a dla mnie to żaden dyshonor sie kogoś o coś spytać

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-02-09 02:15:32

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bokser kontra 4 zgredów

Następny temat

kontuzja!

WHEY premium