SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
spoko, kase mozesz przelac na moje konto
a tak na serio to wystarczy ew sog

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Oddaj i sam zobaczysz jak się będziesz czuł., j.w. jednym to nie robi różnicy inni są osłabieni itd.
Na czym cykl robisz? bo chyba nie zadajesz tego pytania mając na myśli branie kreatyny

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
prześle ci czekolade jak dostane

SasiadxXx - właśnie miałem na myśli krete


Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2012-01-19 14:21:03

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe, to spokojnie oddawaj, osobie która ją otrzyma tez nic nie będzie, najwyżej szybciej powróci do pełni sił

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
tego samego dnia nie warto juz cwiczyc bo nic z tego nie bedzie, bedziesz osłabiony i co to za trening jak napewno nie zrobisz go na 100%. Na drugi dzień juz jestes powiedzmy tym samym człowiekiem i mozesz dowoli walczyc z siłka.

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bercik mówi - oddajesz 10% krwi czyli czegoś co dostarcza do twoich mięśni tlenu i substancji odżywczych więc jak chcesz się dobrze przećwiczyć?
Z mojego przykładu - oddałem krew przed świętami, na drugi dzień nosiłem stoły na wigilię. I jakbym zwyczajnie się niespecjalnie zmęczył to po 2 rundkach z jednego podwórka na drugie myślałem że płuca wypluję tak się zasapałem.
I tego dnia nie można przeciążać ręki z której pobierali Ci krew bo możesz mieć duży siniak
Ponoć najlepiej chodzić rano, mniejsze ryzyko że zasłabniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
oddasz krew nie bedziesz mial mega pompy na treningach xD i nie tylko .. na treningach


Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2012-01-19 18:52:43

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie na HANTLE ! mało miejsca duży ciężar

Następny temat

Hardkorowy koksu vs Marcin Najman ?!

WHEY premium