SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna prawda czy fałsz

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pewien problem mam za dużo tkanki tłuszczowej i postanowiłem się jej pozbyć za pomocą biegów ćwiczeń siłowych ćwiczę tak już 2 miesiąc
ale efektów brak mój kolega powiedział mi że ćwiczy około 3 miesięcy na kreatynie i wygląda jak koksu :D . więc do rzeczy czy to prawda że po kreatynie i intensywnych codziennych ćwiczeniach wyrzeźbię się
po drugie jeśli to prawda jaka kreatyna jest najlepsza chodzi o firmę i rodzaj oraz tabletki czy proszek


dziękuje z góry
atu takie dane które mogą się wam przydać
wiek 22 lata
wzrost 186
waga 120
ćwicze od 2 miesięcy bez efektów
sprzęt :D do biegania park i nogi :D , do siłowych sztanga + 160 kg ale podnoszę 50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Dieta, dieta, dieta, dieta, dieta.

Zajrzyj:
https://www.sfd.pl/odchudzanie/
Szczególnie do podklejonych tematów.

Od diety zależy jakieś 70% sukcesu, od treningu 20%, a od suplementów reszta :)

Kreatyna to silny anabolik, czyli substancja wspomagająca nabieranie suchej masy mięśniowej.
Na redukcję użyj spalacza tłuszczu, z otyłości na pierwszy kontakt osobiście polecam to:
https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

numery statystyczne chorób

Następny temat

Spalacze

WHEY premium