SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w nosie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Uriel Tobie nie musi się to podobać ważne że nam się podoba. Nie lubisz, nie chcesz-nie nosisz!!! Prosta sprawa!! My lubimy-mamy. A Ty powinnaś mieć to gdzieś czy ktoś ma kolczyki czy nie ma. Bo mi jak coś się nie podoba u kogoś to niezwracam na to uwagi. I tak jest najlepiej!!! Więc może warto się czasami zastanowić nad czymś kilka razy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dobra Marchewa - zachowaj swoje wywody dla siebie. Jestem to takich rzeczy z góry ustosunkowany i zdania nie zmienie. To, ze Ty nosisz kolczyk czy tam Ci sie to podoba to mam to w dupie... napewno do tego jeszcze nosisz czarne wojskowe buty - glany, z białymi sznurówkami, czarne włosy, czarny dlugi plaszcz usta na bordowo, biala cera jak z rodziny Adamsow i sluchasz metalu - zapewne cos w rodzaju Mortician.

Porazka.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jest szczeniacką impertynentką Nie jestem kobietą to raz, po drugie robię doktorat więc nie wiem czy jesteś aż taka mądra. Może pogadamy o prawie dewizowym lub może chociaż o skardze Pauliańskiej.

Pokaż, że jesteś mądra, no pokaż. Młoda siksa jesteś i tyle. Zachowaj swoje wywody dla siebie.

Nie chce mi się z Tobą polemizować.

P.S. Też słuchałem metalu!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
A co tak Cię moje słowa bardzo zabolały że skasowałeś moję wiadomość? hehehe dobre....
Którym zdaniem mojej wypowiedzi złamałam regulamin? Bo coś tak czuję że po prostu zabardzo te słowa Ci nie pasowały bo możliwe że choć ziarenko prawdy w tym musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Usunąłem po wrzeszczałaś pisząc Caps Lockiem.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Niedojrzała jeszcze marchewka napisała:

"TAK JAK TY MASZ TO W DUPIE TAK I JA TWOJE WYWODY. KOŁO DUPY MI ZWISA TWOJE ŻAŁOSNE ZDANIE, WIĘC SKORO CI SIĘ COŚ NIE PODOBA TO OMIJAJ TO FORUM SZEROKIM ŁUKIEM! NIKT CIE TU NA SIŁE NIE TRZYMA!WYRAZIŁAŚ SWOJE ZDANIE-OK. PO TWOJEJ WYPOWIEDZI NA ODLEGŁOŚĆ MOZNA OCENIĆ TWOJĄ "WIELKĄ" TOLERANCJĘ. WNIOSKUJĘ RÓWNIEŻ JAK STEREOTYPOWO OCENIASZ LUDZI CO JEST WRĘCZ Z CZASÓW ŚREDNIOWIECZNYCH (ILE TY MASZ LAT?) JESTEM PEWNA ŻE MAJĄC KOLCZYK W NOSIE MAM WIĘCEJ W GŁOWIE NIŻ TY, CO ZNACZY ŻE KOLCZYKOWANIE NIE UWŁACZA JAKIEJKOLWIEK GODNOŚCI CZY MĄDROŚCI. jEŚLI SŁUCHAM METALU- TO JUŻ MOJA SPRAWA I NIE WNIKAJ AZ TAK BARDZO W MOJE ŻYCIE. MYŚLĘ ŻE SPOTKANIA RODZINY ADAMSÓW SĄ LEPSZE OD PINKGIRL:P
JEŚLI JESZCZE NIE ZAUWAŻYŁAŚ KAZDY NA TYM FORUM MOŻE WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE ALE NIE POWINIEN WTRĄCAĆ SIĘ W INNE SFERY ŻYCIA DYSKUTUJĄCYCH NA TYM FORUM. MOIM ZDANIEM JEST TO BEZCZELNE I SZCZENIACKIE.
A CO DO MOJEJ KRÓTKIEJ CHCARAKTERYSTYKI WYMYŚLONEJ PRZEZ CIEBIE- TO NIESTETY SKARBIE SIĘ TROCHĘ POMYLIŁAŚ. OCZYWIŚCIE NIE MAM NIC DO METALI A NAWET POWIEM, ZE PODOBA MI SIĘ TEN STYL CZEGO NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ O SŁODKICH, PUSTYCH I RÓŻOWYCH LALECZKACH SZPANUJĄCYCH TANDETĄ Z PRZYULICZNYCH BAZARÓW KTÓRE ZABAWIAJĄ SIĘ NA BIESIADACH W RYTM MUZYKI DISCO-POLO (CZY TAM DISKO W POLU) - JAK WNIOSKUJĘ MOŻESZ BYĆ GŁÓWNĄ REPREZENTANTKĄ TEGO CZEGOŚ TANDETNIE RÓŻOWEGO OPISANEGO ODROBINĘ WYŻEJ.

PS: JEŚLI CHOCIAŻ W 30% ZROZUMIAŁAŚ TEN TEKST LUB JEGO PRZESŁANIE TO SKŁADAM CI WIELKIE GRATULACJE BO NAWET TEGO BYM SIĘ NIE SPODZIEWAŁA."

Dodam tylko, że mocno Cie musiało dotknąć bo rozpisałaś się, że hey!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Uriel bo jestes stary rocznik

mi sie to podoba wiec mam a ani troche nie przypominam metala z wygladu jestem normalna dziewczyna... no i chociaz sie czyms wyrozniam od kolezanek z klasy
i Ci powiem ze wlasnie takie dziuniowate panny zaczely sie interesowac piercingiem, bo jest MODNY. to jest dopiero porazka, a ja nie kieruje sie moda, bo jakbym to robila to mialabym juz dawno kolczyk w pepku a to dla mnie przereklamowane i w ogole..
i jako mod bys sie mogl powstrzymac, powinienes dawac przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Yo.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
btw do diskopolo : ja sie nie maluje, tzn maluje sie ale lekko i nie uzywam na codzien, a ja po prostu to lubie wiec bym cwiczyla na kolezankach sobie etc
dlatego chce dostac kosmetyki

Uriel cichutko juz :-*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarka a syfy??

Następny temat

tran-omega 3 dha epa a stawy??????????

WHEY premium