SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w nosie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
raczej ta babka ma gowienka. zamow na wildcat
z mojego nic nie wypada a jest z firmy vamp bodajze to jest polska firma ktora ma kolczyki do piercingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
heh...
Mozliwe że zamówię w wildcat. A czy te kolczyki mają gruby pręt. Bo statnio zamówiłam w internecie to przysłali mi strasznie grube i duże. I nie wiem co teraz zrobić:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a na jakiej stronie zamowilas?
one maja grube prety ale to w niczym ogolnie nie przeszkadza wg mnie ja sie przyzwyczailam ze krysztalek byl nieco wiekszy niz w tym z kuleczka na koncu.
a teraz pozegnalam sie z kolczykiem w nosie... to cos co mi sie zrobilo przy kolczyku bede miala wypalane chyba azotem wiec bedzie mnie pewnie bolalo. zaplacilam za przeklucie nieumiejetne itd tej ******lonej kosmetyczce (zwrocila mi kase juz) i laryngolog mi pieprzyla o tym ze od przeklucia moze byc nawet zapalenie opon mozgowych itd. wiec nie wiem czy sie jeszcze zdecyduje na przeklucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Ja zamówiłam z firmy SORAYA takie dwa kwiatuszki.
Teraz zastanawiam się czy zamówić na wildcat taki z cyrkonią za 23 zł chyba. Masz taki czy inny?
Zastanawiam się czy jesli wsadzę grubszy to mi się dziurka nie rozepcha czy coś w tym stylu...
Oj to współczuję. Mam nadzieję że u mnie nic takiego się nie stanie.
A moze zrobisz sobie kiedyś z drugiej strony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
marchewa, nie zrobie sobie z drugiej strony bo jakos dennie mi sie to widzi zeby miec kolczyk z prawej strony, poza tym widocznie mam moze tez i sklonnosc do takich rzeczy. laryngolog mi powiedzial ze mam tlusta cere i ze to tez mogloby wplywac itd
wiec nie wiem czy zaryzykuje, najpierw musze to w koncu usunac a dopiero potem myslec o czyms takim..
tak ja mam z cyrkonia, ale z polskiej firmy VAMP bodajze...
no rozepcha Ci sie tzn dostosuje do kolczyka ale to nic zlego jak nie bedziesz chciala nosic to i tak Ci w koncu zarosnie wiec bez obaw.
a jak reagowali w szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
No ja np mam z prawej strony:) Na początku trochę żałowałam że nie zrobiłam z lewej ale teraz już jest ok.
Jak reagowali w szkole?
Mozna powiedzieć że wogóle nie reagowali. Żaden nauczyciel nie zwrócił mi uwagi. I chyba raczej zaden nic na ten temat nie mówił. Podejrzewam że Ci mniej rozgarnięci to wogóle nie zauważyli:) Się nie zdziwie jak za pół roku któraś babka powie "A co ty tu masz" hehe
A u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
u mnie tez nic nie mowili, ale uwierz mi ze oni maja ten swoj pokoj nauczycielski a wiadomo jak to baby wiec napewno mogly jakies wymienic zdania, a te co zauwazyly mogly sobie cos pomyslec
ee z prawej strony / mi sie to jakos nie widzi, dlaczego tam zrobilas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Taaak wiem a w mojej szkole to już szczególnie w tym pokoju to ploty są....
Czemu z prawej? Nie wiem do ostatniej chwili nie wiedziałam i myślałam że baba mi coś doradzi. Miałam z prawej strony małą rankę więc myślałam nad lewą stroną ale była u niej wtedy w salonie praktykantka i się mnie pytają z której strony. Ta młoda mówi że zazwyczaj dziewczyny robią z prawej no to mówię ok niech bedzie z prawej i tak to wyszło:) Ok lecę się uczyć z niemca bo jutro kartkóweczka a ja nic nie umiem:) Jakoś się przez wakacje odzwyczaiłam uczyć. A dzisiaj był już sprawdzian i dwie kartkówki:/
Zauważyłaś że tylko my piszemy w tym temacie? Powinni nam dać kartę stałego klienta:)hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no zauwazylam, a w temacie o kolczyku w pepku ile sie osob przewija... i to tylko dlatego ze to jest MODNE dla mnie to smieszne, robic bo wszyscy maja ale coz
jaz a 30min mam autobus a mam jeszcze mokre wlosy itd heh pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Dla mnie to też nie jest wcale modne...zbyt popularne po prostu. U mnie kilka dziewczyn w klasie ma. A w nosku nikt nie ma tylko ja :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarka a syfy??

Następny temat

tran-omega 3 dha epa a stawy??????????

WHEY premium