SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w nosie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj i nie spamuj z laski swojej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Mam pewien problem. Mam kolczyk w nosie od 3 dni. Robilam to w salonie, w sterylnych warunkach, igla i mam kolczyk zaginany L. Niestety kolczyk caly czas mi wypada, nie mam pojecia jak to sie dzieje. Mozliwe ze podczas ktorejs nocy zahaczylam i od tamtej pory caly czas odstaje mi od nosa i kiedy go "docisne" za pare minut znow wraca na dawne miejsce i nie "lezy" na nosie. Jest to bardzo klopotliwe i bolesne, bo wiem ze nie powinno sie wyjmowac kolczyka jakies 2 miesiace a ja musze go caly czas poprawiac i trzeba przyznac ze jest to bardzo bolesne i podraznia kanał. Do tego zaczeło zbierac mi sie troche ropy.

Ps. rane przemywam sola fiz.

Z gory dziekuje za pomoc. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jestes pewna, ze masz kolczyk "L"?
proponuje isc do studia - mozliwe ze juz Ci od srodka zaroslo i kolczyk po prostu caly nie przeszedl przez kanal i tak zostalo.
jak ja przeklulam nos to tez w nocy na poczatku przypadkiem wyszarpywalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
mam na 100 procent kolczyk L. Sparwdzilam przechodzi przez caly kanał i jest wszystko ok, od wewnterzej strony jest normalnie haczyk. postaram sie wrzucic jakos nie dlugo fotke to zobaczysz o co mi chodzi dokladnie.
Dzieki za pomoc:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć. Nioonia mogłabym prosić o twój numer gg??, namyślam się nad kolczykiem w nosie, ty się na tym znasz jak widzę i chciałabym o tym porozmawiać, tak o- po prostu. Dodam, że jestem pełnoletnia, żebyś sobie nie pomyślałaJeśli tylko masz chęć napisz mi nr na [email protected]. Pozdr 4all.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wyslij mi PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Nie mogę wysłać, pisze, że muszę być abonamentem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Ja wczoraj byłam u kosmetyczki zrobić sobie kolczyk w nosie ..
Jeżeli chodzi o przebijanie to mialam przebijany nos wenflonem bolało okropnie i strasznie było tak że po przebiciu robiło mi się słabo Kosmetyczka powiedziała że na 10 osób u 2 właśnie wystepują takie objawy z gojeniem chyba dobrze tylko troche boli, mam nadzieje że za niedługo bede mogła wymienić na inny kolczyk
Może trzeba było troche wycierpiec, ale wygląda ślicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarka a syfy??

Następny temat

tran-omega 3 dha epa a stawy??????????

WHEY premium