SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w nosie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
goblinica, ja teraz przekluwam w przerwe swiateczna w salonie tattoo w poznaniu na dlugiej to ulica przecinajaca deptak kolo skateshopu miniramp albo w salonie na glogowskiej...
a cen nie znam kompletnie i tez chcialabym je znac ale cos w granicach 100zlotych moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
nie wiem dlaczego ale kreca mnie kolczyki...te w nosie chyba najbardziej...
to taka wizytowka dziewczyny ktora chce powiedziec..."nie wazne jak wygladam ze mna bedzie ciekawie..."
kazda zreszta forma zdobienia ciala ma na celu przekazanie jakiegos swojego ja i zainteresowania odbiorcy...nie przekowa sie uszu bo sie z tym dobrze bedzie czulo a dletego ze sie z tym bedzie wygladac...

w jezyku jakos dziwnie mi sie kojarzy...ale wyglada fantastycznie...totalny hardcore...
w brwi jakos mi nigdy nie pasowal...
w pepku chyba sie za duzo naogladalem speiprzonej roboty...ale wyglada rozniez super...
okolice ust i okolice intymnie zdecydowanie NiE...
nie lubie takze wiecej niz jednego kolczyka w uszach...ale to regula nie jest...

mowie oczywiscie tylko o kobietach bo powszechnie wiadomo ze facet, dzentelmen takich ozdob nie potrzebuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
Ehh...no trudno...pozbieram, pozbieram, uzbieram grosikami:>
chcialam sobie przekluc na urodzinki (20 XII), nawet mam zgode
ale jesli w granicach 100 to chyba jednak walne na wielkanoc:P
heh...a powiem ze nawet mam alternatywne wyjscie...moja ciotka
jest lekarzem...kumpele ma pielegniarki...moze cos o tym wiedza?
Popytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hehe goblinica ja wlasnie chyba poprosze zeby to byl prezent na gwiazdke
na szczescie juz wiem jak wygladam z kolczykiem i wg mnie dobrze, w sumei nie tylko wg mnie
zax hehe ja w nosie chce,bo to nie jest ani modne ani hmm.. no a troche sie mozna odroznic od rowiesniczek ale niestety takie lalunie rozowe maja poprzekluwane nosy ale co tam
jezyk przekluty super dlatego mam zamiar przekluc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
wiesz...

jestem z tych ktory najwieksza wage przywiazuje do szczegolow - mi raczej nic nie umknie...zadbane paznokcie ulozone wlosy...dodatki do ubrania itd...wszystko to sa punkty...kolczyk w nosie podwojna ich ilosc...w jezyku jeszcze wiecej...ale ten drugi jakos dziwnie wydaje mi sie malo praktyczny...aczkolwiek tak jak juz wczesniej wspomnialem...hardcore to jest to co kubusie lubia najbardziej... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
dlaczego w jezyku jest niepraktyczny? wiesz z tego co ogolnie mowia to zwieksza doznania wiec dla Ciebie to powinno byc jak najbardziej praktyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
ponoc w okolicach intymnych tez zwiekszaja doznania a chyba raczej bys sie nie zdecydowala...

mi chodzi raczej o zarazki ktora zapewne beda sie tam gromadziac...o uszkodzenie szkliwa do ktorego czesto dochodzi itd...
tak jak juz wspomnialem wyglada super...jesli ktos sie z nim dobrze czuje bo nie przeszkadza mu to tym bardziej ekstra...ja podchodze do tego przez jakies moje streotypy i absolutnie nie odradzam ale tez nie namawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
taa ale chodzilo mi o to ze jesli laska ma w jezyku to dla Ciebie to najprawdopodobniej wyjdzie na plus a jej to nie robi roznicy, a jesli ma w intymnych miejscach to inna bajka bo to JEJ daje wieksze hm rozkosze?
w slinie sa takie nie pamietam jak sie to nazywa ale w kazdym razie zabija bakterie dlatego jezyk goi sie szybko,ale i tak trzeba dbac o niego bardziej, ale reszta to mity...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
Hej:) Mam dobrą wiadomość:) Mam znowu kolca w nosku:) Tylko zobaczymy czy wszystko będzie ok. Na wczorajszy wieczór i całą noc wsadziłam sobie zwykły prosty kolczyk a dzis rano wsadziłam juz ten zakrecony wszedł bez problemu. A co do ranek to juz mi się wygoiły po tamtym niemiłym incydencie...
Teraz tylko trochę za bardzo ta częsc która jest na zewnątrz przylega do nosa ale myśle że to powinno się zmienić gdy troszkę poczekam. Bo ten co miałam w nocy kolczyk był trochę grubszy i dziurka mogła się trochę rościągnąc. Tylko mam nadzieję że znów mi kolczyk nie zniknie we wnętrzu noska albo coś w tym stylu bo nie chciałabym prawdę mówiąc drugi raz przekłówać. Może da się jeszcze tę dziurkę"uratować":)
No to życzę wam żeby się wszystko udało i zeby nie było zadnych komplikacji przy i po przekłóciu:)

*goblinica ja też mam 20.XII urodzinki:D
*_zax mówisz że kolczyk w języku niszczy szkliwo. Może faktycznie chociaż ja słyszałam że jeśli jest umieszczony w odpowiednim miejscu to nie ma prawa niszczyć szkliwa no chyba że ktoś się nim nadmirnie bawi i ociera o zęby:D
_zax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no i nie drazni szkliwa i dziasel jesli jest kolczyk z PTFE albo z plasticu

marchewa to bardzo fajnie napewno nos jest jeszcze troche spuchniety a niedlugo bedzie ok powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarka a syfy??

Następny temat

tran-omega 3 dha epa a stawy??????????

WHEY premium