SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klopot z przezutkami???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
czesc wszystkim, kupilem ostatnio kellysa scarpe, dopiero rzaczynam swoja przygode z rowerkiem, chodzi mi o przezytke tylnia, nie wiem czy ten frajer ze sklepu zle poskladal czy niewyregulowana jest, chodzi o to ze na jednym biegu podczas pedalowania lancuch odskakuje na ulamek sekundy z zembatki wynikiem czego slychac cichy wkurzajacy stukot, nie przeszkadza to w jezdzie poniewaz nic powaznego sie nie dzieje, ale lepiej wole spytac, frajery zle zlozyli, rower jest jeszcze na dotarciu czy co??? prosze o odpowiedz, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1379
hehe niehisteryzuj poprostu przeżutka jest rozregulowana.Jesli troche sie znasz to przekręc pół obrotu zaślepke na kablu łączącym tylnią przezutke.Jeśli sam tego niedasz rady zrobić albo oco innego chodzi to idz do serwisu gdzie kupiłes wkońcu masz gwarancje chyba jakąś.Pozdro
Witam nowego Bikera obyś złapał bakcyla.:)

"Jadą kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale..." (Jerzy Gora
"A gdzie jest Polka?? Realizatorzy jeszcze nie znalezli jej w lesie??!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ten denerwojacy stukot moze spowodowac zniszczenie napedu(lancucha, kaset i kolek w przerzutce) musisz cos z tym zrobic. Bo w inny razie twoj naped skonczy jak moj kaseta na zlom, lancuch tez i 2 zebatka w korbie. Tylko ze umnie troche z innego powodu mianowice z katowania (3x1 lancuch na skos)i zaniedbania(zly smar), no i oczywiscie przebiegu Taka mala uwaga - dbaj o naped bo skonczys jak ja(200zl musze wydac ale czego sie nie robi dla jazdy na rowerze) Dolanczam fotke mojej kasety. Nie mam pojecia czemu tak pekla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
dzieki ludzie ide jutro do frajerow niech to naprawiaja, sam lepiej nie bawie sie tym bo cos z***iie, ale dzieki, daje sogi, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
Jeśli już to frajer to Ty...

A powiedz mi jak dasz soga nie mając abonamentu? Ja tak nie umiem...

Poczuj ten sport...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysle sms'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
smuggi powiem krotko, WAL sie, nie lubie takich ludzi jak ty, a frajerem to mozesz zostac ty jesli chcesz, jak masz walic wpisy takie jak dotychczas to lepiej sie powies, nie wiedzielem o abonamencie wiec jeszcze raz wal sie. pozdro dla innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol a wiecie ze nie bardzo wolno sie faczyc bo za to sa bany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2019
frajer ze sklepu?
a moze to wlasnie ty nim jestes jezeli nie umiesz sobie przekrecic i kilka stopni jednej srubki w przerzutce?

FreeRide - Ride and feel Free

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
Fore ja się z dzieciakami nie umiejącymi czegoś przykręcić i wyregulować nie bluzgam...

Poczuj ten sport...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wszystkie naprawy/regulacje robie sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie się

Następny temat

Co sadzicie o tym rowerku...

WHEY premium