SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

joint i sport to nierozlaczna para?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
chodzi jeszcze o jeden aspekt szkodliwości palenia.Ludzie myślą że zioło mniej szkodzi niż fajki.Zapominacie o tym że większość tych dilerów na górze robi taki prosty zabieg nasączanie zielska jakimś roztworem ,np kwarcu ,czy nawet solą,czy innymi różnymi roztworami . w ten sposób robi się z 10ciu kilo 11,5 .Który dil tego nie robi??który nie chce zarobić kilkadziesiąt tysięcy więcej???woda wyporowywuje a osad zostaje
jaracze wdychają całą mase różnych tlenków ,i myślą że palą "natóre".znam przypadki problemów poważnych(rak) z drogami oddechowymi po "naturalnym" haju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
turboponcz sog... lepiej ująć tego nie szło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
maximus chyba nie wiesz co piszesz.
narkotyki są dla idiotow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
ja wiem co pisze,
ty zapewne nie wiesz...
alkohol i fajki już są dla ludzi tak? ale zioło już nie ?
naiwne ludziki...
jak ty stawiasz zioło na równi z innymi narkotykami to tylko pogratulować...
zresztą nie będę z nikim tutaj dyskutował
każdy robi co chce i myśli co chce...

nie jestem zwolennikiem ale też nie potępiam palenia codziennie, ale od czasu do czasu jak najbardziej...


jedno jest pewne zioło nie jest dla idiotów i dla ludzi o słabej psychice...

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2010-04-12 18:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2688
może Ciebie to zdziwi ale każdy z moich znajomych mowi ze to nie uzależnia, a palą od paru lat codziennie ;s i nie od paru - 2 lat, tylko 5 w zwysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
noi co z tego? ja pale od 7 lat, kiedys palilem codziennie, teraz pale roznie, czasem codziennie, czasem co drugi dzien, raz na tydzien, raz na miesiac, jak akurat podpasuja checi towarzystwoi pogoda

i bedziesz mi wmawial ze jestem uzalezniony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wkręcajcie sobie dalej że to jest nieszkodliwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Widze po osobach, ktore pala nalogowo, ze sa zayebiscie zamuleni, zero checi do zycia. U jednego zwidy ni stad ni z owad, u drugiego gwielkie gino (suty stercza przez sweter, zanim zaczal palic tak nie bylo.
Wiec z tego co zaobserwowalem to smie twierdzic, jako osoba postronna, nigdy nie palaca, ze trawa jednak jest szkodliwa.

A do tych co mowia, ze nie czuja sie uzaleznieni, chociaz pala co dzien. Moj sasiad wypija 7 win ed i tez mowi, ze jest normalny i nie czuje sie alkoholikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
każdy tu mówi ze zioło działa na łaknienie ,a ja mam u siebie gości co palą jedzą a i tak momentalnie chudną ;p więc coś tu nie gra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

d-zine , z czym połączyć ?

Następny temat

Funkcje seksualne i nie tylko. Wasze opinie

WHEY premium