SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

joint i sport to nierozlaczna para?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
I ROSNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
a dużo palisz ? codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Jasne ze marynuje, ale po prostu cyc juz nudny sie robi po pewnym czasie.
Dalej mi nie odpowiedziales na cholere ci kilo miesa dziennie, tylko to jedza zawodnicy na insie albo brysie po 120 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Jak to po co? Nie jesz miesa nie rosniesz. Pamietaj o tym ze prawidlowa dieta sklada sie w 70% z bialka dostarczanego z zywnosci a tylko w 30 % z suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Jem codziennie kg miesa 20 bialek z jaj i ok pol kg warzyw i owocow heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Ile wazysz?
Rosniesz chlopie od weglowodanow, podaz bialek to 2,3-3g na kg masy ciala przy sw nawet ta nizsza granica.
Jezeli faktycznie tyle jesz w co trudno mi uwierzyc to robisz sobie niezla krzywde.

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-04-11 01:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Tak jak cycek Pier.dolenie o szopenie, ja tam pale w dni nietreningowe

Scorpio, a moze on cwiczy normalnie silowo 4x w tyg do tego sw po 3-5x w tyg to te 3g juz nie jest jakas wielka liczba, a przy 2,3g to przy takiej ilosci treningow notowalby same spadki

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-04-11 01:46:25

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Mam 30 lat cwicze 4 razy w tyg na silce oprocz tego co najmniej 3 razy stojka 3 razy parter i dolaczam od tego tyg bieganie 2 lub 3 razy wiec powiedz mi jak mam mase w takim wypadku zrobic heh wiec domysl sie ile musze miec energii. Ograniczylem weglowodany bo jestem tlusty a naprawde chce zrobic dobra forme. Czy ta odpowiedz jest satusfakcjonujaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Dylaudio widze ze glowe masz na karku i rozumiesz roznice miedzy kulturystyka i sportami walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
No dokladnie wiem, ze zeby byc fighterem na wysokim poziomie nie wystarczy raz silka i dwa razy w tyg cos tam powalczyc, a przy takiej ilosci treningow to dieta musi byc hardcorowa no i dawki saa rowniez jesli chce sie cos osiagnac w tym sporcie. No chyba, ze ktos startuje w niskich kategoriach wagowych

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

d-zine , z czym połączyć ?

Następny temat

Funkcje seksualne i nie tylko. Wasze opinie

WHEY premium