SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobić siłownie z garażu blaszanego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
nie jestem pewien ale na garaz budowlany trzeba miec zgode z gminy chyba ale przewaznie jest to formalnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 345
trenuję w garażu - nic nie trzeba murować ocieplać itp - jedynie 2 rady - dobra wentylacja aby woda na suficie się nie skraplała + dobra podłoga aby na niej woda się nie robiła. Ja mam podwieszony tani worek ze sklepu Sklep - worki bokserskie napełniony tak do 60 kg i konstrukcja daje radę bez zająknięcia - zresztą teraz na blaszaku z 300 kg śniegu leży i się trochę ugiął :) Jak ty chcesz siłownię w nim robić to śmiało można, teraz jest fajnie chłodno do treningu.

Zmieniony przez - Adamkos w dniu 2013-02-25 13:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1026
Pytam bo jak przerobię garaż np na murowany i to będę go musiał rozbierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1026
W sumie to nie wiem co zrobić z tym fantem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1026
Mam pozwolenie z gminy na garaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 345
ale po co go murować? wcale go to nie ociepli. W środku jest ok jak się trenuje w dresie - do minus 5 na luzie daje się radę

Zmieniony przez - Adamkos w dniu 2013-02-26 20:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście gołe mury niewiele dadzą, już lepiej wstawić jakiś mały piec do blaszaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1026
Chodzi oto że ten garaż co mam jest z cienkiej blachy która nie daje ciepła zimą a latem jest gorąco w blaszaku orz przebywając tam czuję się podmuch.Blacha która tam jest łatwo np wgnieść.Planuje tylną ścianę blaszaka zdjąć a w jej miejsce postawić mur.Cienki ścianki wzmocnić deskami i ocieplić stropianem od zewnątrz.Wszystkie prześwity zaleje pianką montażową.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smarowanie gwintow i sw

Następny temat

POMOCY

WHEY premium