SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak urzadzić siłkę w małej piwnicy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
A jak tam miejsce do treningu aerobowego, bokserskiego i armwrestlingu ??

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
jeszcze basen nie no powoli będę myślał nad tym wszystkim wczoraj przeprowadziłm dość kokretny trening trójboju siłowego i było ok. Wszystko da radę przy założeniu ze to taka raczej awaryjna siłka będzie. A konkrtnei co do armwrestlingu to miejsca nie trzeba dużo tylko że przed treningiem trzeba skeręcać stół który jest oparty o ściane. widac na poprzednim foto. reztę treningu normalnie na hantelkach do ArmW robię.

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2010-02-03 11:48:28

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
trening aerobowy hmm no to jest problem ale wsumei najlepiej to sprawdziłby się jakiś orbitek czy rowerek .chowany po treningu na półkę tu też miejsce nie potrzebne zbytnio tylko żeby dało się łatwo złożyć, schowac

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zagipsuj sciany i pomaluj zawsze bedzie ladniej wygladalo naprawde

zatynkuj
umaluj

i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja tam nie techniczny jestem pozatym tu o estetykę nie chodzi , chociarz moze kiedyś. narazie dokończyć wyposażenie i tak ymyślec żeby za duzo kombinowani i przenoszenia nie bylo

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
heh no to ok :) o gustach sie nie dyskutuje a co do tych świąt i póżnych powrotów to w sumie masz racje lepiej mieć kanciape :)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Odświeżam temacik bo nadal uważam że może komus sie przydać kto ćwiczy w podobnych warunkach, aktualne fotki dodatm później. A teraz realcja z treningów bo juz moge coś powiedzieć. Z przekładaniem sprzetu nie ma problemu ew tylko ławeczke obracam do treningu barków lub ja wynoszę jak robi nogi lub martwy, sprzet w treningu na wyciagu nie przeszkadza ew gdybym robił plecy musiałbym zdjać sztangę ze stojaków ale zadko robię najszeszy, okresowo przed zawodami sie wspomagam razz w tygodniu wizytą na innej siłowni i genralnie jestem zadowolony.

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5665
Długosc gryfu jaka tam masz? Bo sam mam piwnice w bloku 132/195 cm i mysle czy wstawie tam lawke xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja mam 200cm gryf o wytrzymalosci 300kg i jest ok wczesniej mialem 180 czy 190 juz nie pamietam ale mial mniejsza wytrzymalosc i byl problem z odpowiednio szerokim chwytem .(cwicze trojboj i szeroko chwytam),trzeba bylo uwazac przy odkladaniu ciezaru.

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
polecam jak masz solidny strop wyciag kelton, ja akurat mam belki z zelbetonu zbrojonego,wiec rozciolem wyciag i wspawalem brakujacy kawalek katownika tak by pasowal do szerokosci belek i jes na prawde solidnie i pracuje elegancko.jak koncze trening to konce linki zaczepiam na scianie i w 10s. Juz mi wyciag nie zawadza. Wazne tez zeby laweczka i stojaki byly osobno to tez duzo pomaga.

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporty zespołowe a siłownia

Następny temat

Własna firma - siłownia

WHEY premium