SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak urzadzić siłkę w małej piwnicy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471


. Sprawa wyglada nastepująco odrazu zaznacze że prosze pesymistów co do możliwości wykonania o nie wpisywanie się. Mam piwnice o wymiarach 132 na 218 cm i wysokości ok 220-230 i chciałbym tam zrobic w pełni funkcjonalną siłownię do treningu kulturystycznego ale bardziej trójboju siłowego i armwrestlingu, stanowisko do treningu bokserskiego i treningu aerobowego. wrzucam fotke jak mniej wiecej bym to widział

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2010-01-08 17:30:32

wytrwałosc drogą do sukcesu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
polecam jak masz solidny strop wyciag kelton, ja akurat mam belki z zelbetonu zbrojonego,wiec rozciolem wyciag i wspawalem brakujacy kawalek katownika tak by pasowal do szerokosci belek i jes na prawde solidnie i pracuje elegancko.jak koncze trening to konce linki zaczepiam na scianie i w 10s. Juz mi wyciag nie zawadza. Wazne tez zeby laweczka i stojaki byly osobno to tez duzo pomaga.

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
obecnie mam
hantelki
sztangę
ławeczke marketową (mylse że trzeba by ja przerobić lub kupić osobno stojaki i ławeczke)
wyciag kelton zamontowany w suficie (chciałbym jeszcze jedno kółko do podłogi zamontować aby móc trenowac biceps, barki, najszerszy do klatki w siadzie lub żeby można zamontować gumiy z gruszka refleksówką?)
stół armwrestlingowy ( na niego nie mam pomysłu chyba będzie musiał byc składany po treningu)
Co o tym sadzicie co należało by jeszcze kupić , zrobić, zmienić???

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Będziesz musiał za każdym razem przenosić sprzęt, rozkładać, itd. inaczej tego nie widzę, zaczynałe w podobnych warunkach.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3911
w takim pomieszczeniu to nawet kibla nie zrobisz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
jak nie jak tak

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
"i chciałbym tam zrobic w pełni funkcjonalną siłownię do treningu kulturystycznego ale bardziej trójboju siłowego i armwrestlingu, stanowisko do treningu bokserskiego i treningu aerobowego." - i co jeszcze?
za male pomieszczenie na takie klocki. raczej wchodzi w gre ciagle wnoszenie i wynoszenie sprzetu...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471


jakby co powoli rusza siłka ;P tylko jeszcze muszę dłuższ linkę do wyciagu zamotac

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5868
no kox z Ciebie Sam gryf podnieść to juz jest coś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
czasem coś tam dorzuce patrz profil , tylko teraz problem bo musze nowa linkę kupić do wyciagy bo w komplecie za krotka

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Troche nie rozkminiam... masz 8 lat stażu wyciskasz 212kg a chcesz zrobić siłke dla siebie w takiej kanciapie z takim marnym sprzętem? Moim zdaniem jak chcesz zwiększać swoje osiągi to lepiej iśc na profesjonalną siłownie niż kisić sie w takiej kanciapie ;/ na pierwszy rzut oka pomyślałem że jakiś 15 latek napisał że chce se zrobić siłke w piwnicy ale teraz dopiero zauważyłem że (jeżeli osiągi w profilu to prawda) jesteś konkretny więc niewiem po co sie w to pakujesz. Sprzedaj sprzęt za to se kupisz karnet a w piwnicy zostaw tylko gruszke (albo zainwestuj w worek) i hantelki zawsze sie mogą przydać :) (zaoszczędzisz miejsca)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471


Czy ja wiem czy sprzet taki marny (ławeczka która kupiłem bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła) do tego wyciąg, hantelki , gryf łamany i wsumie wszystko mozna robić. Ale genralnie to bardziej chodzi o to że nie zawsze mogę (np kjakies świeta lub późny powrót z wyjazdu czy pracy albo jak teraz przeziebienia w tą pogode nie chce wychodzić wiec jak znalazł. Ciezkie treningi i tak zazwyczaj robie na innej siłowni.Na karnet jeszcze mnie stać.Ot taki kaprysik miałem żeby miec własną siłke ;) A może własnie jakiś 15 latek ma taką małą kanciapę jak ja to napewno moje doświadczenia mu sie przydadza

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2010-02-03 09:52:16

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporty zespołowe a siłownia

Następny temat

Własna firma - siłownia

Wiecej