SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak pozbyć się owłosnienia??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez jestem w uk mam spa na siłowni i woskiem am robione pierwszy raz posrac sie mozna ale pozniej juz tylko boli i coraz mniej wyrasta chodze co 5 tygodni a tez małpa jestem tzn plecy i klata a klate gole veet ale lipa totalna cvo jakis czas trzeba powtarac al po kilku dniach odrastaja i ciezko schodza jak sa krotkie wiec ogolnie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
Ja próbowałem parę razy laseru, ale na moich blond włosach to się średnio sprawdzało. Teraz jestem po paru seriach z epilfree i efekt dużo lepszy - i dla ciała i dla portfela. Jeszcze ze 2-3 zabiegi i na parę lat będzie spokój...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
ja klate i plecy traktuje woskiem fakt ze ból jest az wlosy stają ale na jakis czas jest spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba rez sprubuje wosk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
No to ja proponuję po wosku właśnie epilfree, żeby się w kółko nie katować, po paru takich seriach będzie spokój na parę lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Tutaj chłopak przedstawia bardzo szybki i skuteczny sposób:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zostane chyba przy bardziej tradycuyjnych metodach :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba, 5 kg mniej

Następny temat

Uraz przeciążeniowy brzucha - naderwany przyczep mięśnia czworogłowego

WHEY premium