SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

international pharmaceuticals

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
to ktore firmy obecnie sa warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
enana akurat jest taki wybór apteczniaków, że nie ma sensu walić underów
jak stężenie Ci nie przeszkadza to bij prolo z jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
w jakim Ty świecie żyjesz Aras84??? Ty porównujesz underground z legalem? przecież to działalność przestępcza. tam nie obowiązują sztywne ceny i zasady. jeżeli będziesz chciał kupić to samo auto i będziesz miał do wyboru legalnego pochodzenia i pochodzenia nielegal, to jak myślisz, które będzie dużo tańsze??? co Ty możesz wiedzieć o cenie po jakiej kolesie robiący undery kupują półprodukty??? zielonego pojęcia nie masz. jak ja słyszę po jakich cenach ludzie kupują czasem undery w detalu, to się za łeb łapię i się pytam sam sobie jak można być takim kretynem jak oni i przepłacać 100%.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w jakim Ty żyjesz??akurat bardzo dobrze wiem jaki są stawki, nie trzeba być specjalnym geniuszem żeby się dowiedzieć, zresztą nie będę się kłócił bo nigdy nie lubiłem dyskutować kimś kto ewidentnie pimpuje dana markę, jak uważasz,że jest możliwe zorbienie primy po kosztach połówki finlandii to zabieraj się do produkcji, szybko zostaniesz bogaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
to jak z tymi firmami?;)oprocz oczywistych aptecznych

Zmieniony przez - Malagant w dniu 2009-11-15 15:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dlazcego tak się uparłeś na enana z undera??aż tak Ci żal tych kilku zł więcej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
nie ale moj dil chwilowo nie posiada prolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
pimpować nigdy nie pimpowałem i robić tego nie będę na pewno. jako przykład weź sobie założony przeze mnie temat o cyklu na British Dragon'ie z tego roku. dopóki sam się na nim nie przejechałem, nie wypowiadałem się o nim w ogóle. dziś moge stwierdzić śmiało, że to chu.jnia największa. z IP stosowałem dwa wspomniane wcześniej środki i byłem z nich zadowolony. jak pisałem wcześniej o całej serii się nie wypowiadam, bo wszystkiego nie żarłem. tamte będę chwalił, bo szamałem je dość niedawno - w tym roku.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13515
o firmy pytam bo bede kupowal jeszcze kilka srodkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie tylko prolka jest apteczna
pytaj o normę
jak już bym musiał brać ug celowałbym chyba w phoenixa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

już niebawem...

Następny temat

opinie:)

WHEY premium