SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja znowu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
nie chcialem zakladac tematu nowego...więc igle lepiej wbijac szybko czy powoli????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
powoli jezeli lubisz ból i jestes hardcorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
a co to za roznica jak wbijasz.

Wedle uznania, ja tam lubie sie delektowac i wbijam powoli i igle i sok

Zmieniony przez - CalvinK w dniu 2009-05-26 18:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
i jeszcze swidruj igla na boki

Zmieniony przez - Barack23 w dniu 2009-05-26 18:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powoli jezeli lubisz ból i jestes hardcorem

znaczy ze nie wbijałeś chyba nigdy powoli to raz po drugie jak bijesz powoli to czujesz czy przebiłeś żyłę etc

szybko to można wyebac sobie gwoździa w czoło żeby nie było bólu ..

jak dla mnie szybko = zyebanie jak jasny hvj

tak właśnie wspominam wszystkie "profesjonalne" zastrzyki na pogotowiu po których wlokłem nogę za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
czyli powoli le[iej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie tak

ale są tacy co walą jak rzutką ..

dawaj soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2061
dla mnie tam nie ma znaczenia czy powoli czy szybko , ofc sam robie powoli bo z rozpedu w pupe jak sie ugnie szyneczka to igła idzie owiele głebiej , poprostu kwestia przyzwyczajenia i psychy

a tak na marginesie mam pytanie , jestem po 10 omkach w ciagu 5 tygodni , czy moge przedluzyc to do 15 albo i 20 ? bo dobrze idzie masa i przyrosty sa, ryja niezalewa chcialbym to podciagnac do 12 tygodni i nie wiem czy sie niezablokuje mocno taka iloscia omki i czy 24 tabsy cloma wystarcza, bo niechem jeszcze zrec czegos innego na odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
I wlasnie jak czytam takie posty,to mnie to tylko utwierdza w przekonaniu ze wszytkie te chooj wie jakie wrzody,syfy i jakies gnijace wydzieliny po wbiciach to wlasnie przez te wszystkie "a po co mi to" ,z kim bym na silce nie gadal to asekuracji zero bo po chooj,wiekrzosc nie dezynfekuje miejsca iniekcji a juz o dezyfekcji gumki na butli to mozna pomarzyc,chociaz caly dzien w kieszeni flache kolo jajec targal,a ile malolatow z forum po strychach,garazach i piwnicach to trzyma i sie kluje?tak sie zastanawiam czasami czy ci ludzie wogle igly zmieniaja?A pozniej placz i ciecie na pogotowiu bo kij wie co sie porobilo na dupie,lapie czy kij wie gdzie,i od razu temat sie zaczyna syfu w underach.A ja mysle ze syf to niektorzy zamiast mozgow maja,i rownie dobrze wode z kaluzy moga se wbic bo wkoncu nie sa piz..mi zeby sie martwic o takie *******y jak co? gdzie? czym? i jak?

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
no ok ja bije w udala ale po ..nastym strzale bool jak hoiteraz wbijam w dupala na leżaco gites da rade od ciagnać tłok .. no ale teraz kminie ( bo jadę w delegacje i może być tak ze zostaje mi łązienka tylko gdzie będe musiała na prędkosci wbić i to na stojąco a jestem obecnie tak ubity że sie ledwo skręce macie jakiś patent jak wbić w tego dupala na stojąco..ostatecznie bede bił w biodro bo tez mam tam troche mieska albo wruce w udo ale tam już sitooo

pump it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W plery czy tricho?

Następny temat

spuchnieta watroba po metanabolu?

WHEY premium