SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja znowu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2061
siemanko jestem po 10 zastrzykach w pupala , znalazlem sobie na prawym posladku takie fajne miejsce (cos jakby godzina 13 biarac azymut na srodek posladka) na 10 strzalów tylko raz poleciala mi krew ze sciekla na 5 cm po ciele i 3 razy mnie bolało ale to byly 3 pierwsze , cala reszta poszla gładko bez bulu i bez "krwi"

a teraz pytanie > czy przez te wszystkie razy walilem wszystko w tłuszcz ze mnie niebolało i krwi bylo sladowo

igła 2.5 cm długosci 0.5 gr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od razu zwolnić .. wódki im polać

podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie

ja za to pamiętam ile razy musiałem czekać w hvj czasu z swoimi albo koleżków kontuzjami

btw kiedyś sie prawie udusiłem bo na pogotowiu pusto a pusto bo cała brygada oglądała "domek na prerii" myślałem że starszy ich tam wytłucze jak mu powiedzieli "chwilka" jak ich wkońcu znalazł

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-05-30 11:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
igła która robiłeś dobra do barków, do dupala 0,7 40mm, a co do tego czy w tłuszcz biłes to zależy jaka masz warstwę tłuszczu na tyłku, ale lepiej robić 40 mm bo to ma być domięśniowo głęboko.

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2061
jak za płytko biłem to moglo to wplynac na efekty ? i moc srodka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pomyśl logicznie, jak środek jest "domięśniowy" to nie podskórny
syropu na kaszel też sobie w uszy nie wlewasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no to teraz sluchajcie ziomkowie uwaznie, bo widze tu niezle spusty na iniekcja.

nie jest rzadkoscia, ze ludzie na hormonalnej terapii zastepczej otrzymuja zastrzyki z hormonem PODSKORNIE, czyli w tkanke tluszczowa. robi sie to celowo, zeby oszczedzic pacjentowi zastrzykow domiesniowych oraz nieco przedluzyc okres uwalniania srodka do krwi.

co do samego szota - czasem tak bywa, ze nie wyjdzie. zmieniaj miejsca. to, ze sobie znalazles jakies, to nie znaczy ze masz w nie caly czas dziabac igla. daj sie wygoic.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2061
podskurnie to znaczy w tłuszczyk ? a co do tych moich "szotów" ze niebolało mnie wogóle to poszlo wlasnie w smalec a nie w miesien ?

bo sam nie wiem co mam mysleco tych iniekcjach zle, tragicznie, czy ujdzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ujdzie, tylko zmieniaj miejsce klucia, a nie rob tatara z jednego miejsca. po to bog dal ci tyle miesni, zebys mial gdzie wbijac

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudzina sog ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
podciągasz tłoczek i wszystko jasne.
ja bilem 30 mm igłą w tyłek i było ok wbijalem całą i po krzyku zaciągalem tłok bombelki sie pojawily gra.wstrzykiwalem.

życie człowieka zaczyna się po 50-tce w bicepsie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2061
ja wprawedzie tłoczka nieodciagam bo ciezko to idzie samemu , ale o to sie niemartwie , bo jak juz wspomnialem krwi bylo prawie wcale

teraz sprubuje igła 0.7, 40mm ta która nabieralem soczek zobaczymy czy bedzie bolało mocniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
jezeli nie odciagasz, to tragicznie robisz, chyba sobie nie zdajesz sprawy z zagrozenia... zawsze odciagaj, bo inaczej mozesz sobie krzywde zrobic

==ON:D:D:D==

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej