SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

http://www.bony.otwarte24.pl/ -Uwaga, przestrzegam przed oszustem

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Pippo z działu Hazard.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Podana strona i towary tam zawarte to fikcja z człowiekiem nie sposób się skontaktować ,nie odpowiada na maile,na wiadomości GG a jego poczta głosowa na telefonie jest zapełniona wiadomościami. W miedzy czasie jak próbowałem się z nim bez skutecznie skontaktować (w celu odebrania zakupionego towaru to) to przez ten czas potrafił dodać jakieś nowe produkty do swojej oferty(doładowania do telefonu i bony na duża kwotę) Przestrzegam przed tym psełdo-sklepem,to zwykły naciągacz i oszust. Ta sprawa w moim przypadku zapewne skończy się doniesieniem na policje,dlatego przestrzegam wszystkich innych przed zakupami w tym sklepie.

Do Moderatorów - napisałem tą wiadomość aby ostrzec wszystkich użytkowników tego forum,wszystko co napisałem jest prawdą co jestem na swoim przykładzie każdemu udowodnić w sposób fizyczny,że ten człowiek i jego sklep to oszustwo i naciąganie. Jeżeli zawarłem to w złym dziale to prosił bym o przeniesienie tego tematu do innego działu ale o nie kasowanie go.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię Nokie N85

Następny temat

Sprzedam Laptop !!!! Toshiba sattelite a200

WHEY premium