SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hiperlordoza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
OM rada ode mnie: Jeśli bardzo boli i bardzo Ci się spieszy, to najpierw prywatnie na prześwietlenie (ok. 50pln za lędźwia), potem tutaj napisz odczyt, a pomyślimy czy ortopedał, czy co...
A jak Ci sie nie spieszy, to idź do rodzinnego

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Hmm rtg lub tk w przypadku jesli nie trzeba nam znac stanu tkanek miękkich, jesli trzeba to mri


Om - to co sie dzis dowiedzialem: trzeba sie nauczyc napinac mięsnie głębokie w jamie brzusznej (zapomnialem jak sie nazywaja ) poprzeczne brzucha i "robic tak jakby sie chcialo zeby nam pala stanela" i "wciągac odbyt" (teksty nie moje ), oraz "dociskac" odcinkiem ledzwiowym (mięsniami do podłoza) bez napinania posładków, wtedy miednica i kosc krzyzowa przesuna sie do przodu, a odcinek ledzwiowy do tyłu (mowa oczywiscie o cwiczeniu w lezeniu, stojąc jest trudniej)

wiem ze z tego co napisalem nie mozna sie nic domyslec, dlatego idz najlepiej do fizjo z uprzednio zrobionym rtg niech Ci pokaze jak to robic.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rejony na twarzy

Następny temat

Perfumy. Mały problem.

forma lato