SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam dopiero zaczynam przygode z silka tzn juz wczesniej cos tam ale na sucho i krotko...ale wracajac do tematu , prosilbym o pomoc , nie moglem przytyc wzr170 waga 62.....teraz jak zaczalem cwiczyc i brać Jablczan kreatyny cm3 kupilem opakowanie 360caps. i hard masa2kg .....jak skonczyl sie hard mass kupilem 3kg mass xxl a kreatyna jeszcze jest cwicze 3 i pol tygodnia i waze teraz 69-70kg.....chce jescze przytyc, tylko nie wiem co teraz zostaly mi 64 capsułkiCM3 ale odzywki juz nie mam dzis sie skonczyla i nie wiem czy kupowac jeszcze czy zrobic przerwe nie wiem kiedy powinna ona nastapic.....? .. jak mowilem zalezy mi na masie i jestem zdeterminowany,gdyz ciagle mowiono ze jestem szczupak itp....... jezeli ktos by mogl mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny........sory ze tak sierozpisalem ale mi zalezy!!!!! ....... dziękowa!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebna Ci będzie dieta z dodatnim bilansem kalorycznym o której więcej poczytasz w tym dziale i postach podwieszonych w nim - https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Bez tego nic Ci nie pomoże niestety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
dzieki.... ale czy dalej brac to samo mass xxl i cm3? cos czytalem ze dopiero po 8tygodniach sie robi przerwe na miesiac i potem znowu czyli ja mam dalej brac plus dobre zarcie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mass według braków w diecie , cm3 tak jak piszesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
wielkie dzieki!!!juz patrze ta diete wymyslilem ze BMR razy wspolczynnik aktywnosci wyszlo 1987,2 dzienne zapotrzebowanie kaloryczne to bede musial zwiekszyc o 500kcal chyba wystarczy czyli 2 487.2 na dzien jesc plus mass i kreatyna i bedze mysle dobrze przytyje:) jezeli dobrze wyczytalem chyba na tym polega ta dieta na dodatni bilans...nic dziekowa raz jescze pozdro !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie trenowac w swidniku

Następny temat

nauka kopania pilki

WHEY premium