SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg podskórnie czy domięśniowo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 174
Lodzianin rozpisales mi pct tylko pod innym Nickiem pisałem .

Po ostatnim propie 2500 jednostek hcg co trzy dni i tak 6razy . 3 dni po hcg wchodzi clom 100mg pierwsze 3 dni. Potem po 50 mg .


Zmieniony przez - 7hanys7 w dniu 2015-12-25 22:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli chodzi o formę podawania, to wygodniej zdecydowanie jest podskórnie, bicie hcg, nie widzę sensu dziurawienia mięśni jak nie ma takiej potrzeby.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 174
Czyli smialo mogę podskórnie w pośladek . Nie potrzeba w brzuchu tak jak gdzies na forum wyczytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W brzuch wbija się najwygodniej, ale jak tobie pasi.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
7hanys7
Czyli smialo mogę podskórnie w pośladek . Nie potrzeba w brzuchu tak jak gdzies na forum wyczytałem


dokładnie jak Wnc podskórnia najwygodniej
zobacz na necie jak inse się podaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
7hanys7
Czyli smialo mogę podskórnie w pośladek . Nie potrzeba w brzuchu tak jak gdzies na forum wyczytałem


Dlczego akurat w posldad? W brzuch masz jakies obawy czy ocb?
Najwygodniej i nie ma sie czego obawiac, na yt masz nawet filmiki co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Podskórnie w pośladek? Pierwsze słyszę

Wal w fałdę na brzuchu. Szkoda dziurawić mięsa. Tam się jeszcze miejsce na inj przyda

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
flex1976
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

jak ktoś wypełnił ankietę i podał wiek ,to nie widzę powodu żeby jeszcze miał wypełniać profil
większość i tak ma bzdury wpisane w profilu




Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2015-12-25 22:16:18



W ankietach też często bzdury wypisują :) jak tak przeglądam tematy o pierwszym cyklu i tam już mają po 44 cm w łapie, przy tym 110 w klatce i 75 cm w talii to myślę sobie, że ten koleś chyba nigdy się nie mierzył, bo by wiedział, że takie proporcje to tylko w bajkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
no niestety ale tego nie zlustrujemy
pozostaje wierzyć w uczciwość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop + enan

Następny temat

Nezyr(finasteryd) a cykl Deca+Cyp+Prop??

WHEY premium