SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

guz na mięśniu piszczelowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Witam!
Jestem aktualnie na cyklu mety 20mg, mialo byc 1-4 ale skonczylem po 2tyg (czyli tydzien temu)z powodów zdrowotnych, z propem 100mg eod 1-6.
Przez 3 tyg przytylem ok. 7kg i pojawiły się bóle w łydkach ( z tego co wiem często się to zdarza) ale pojawił się także widoczny guz na mięśniu piszczelowym.
I tu moje pytania:
1. Miał ktoś coś takiego?
2. Zniknie to po cyklu?
3. Czym to jest spowodowane?


Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Po prostu jestem zdziwiony, bo nigdy nawet pryszczy nie mialem, teraz troche mam ;/ Ale na poczatku zmartwilem sie tym guzem, a o to tak przy okazji sie zapytalem ;-P
Ps. po powiece nikt mnie nie lizal z tego co pamietam dobra dzieki wielkie.
Koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
pytanie pasuje do działu zdrowie bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
No tak ale wkoncu stalo sie to na cyklu i wydaje mi sie, ze moze mi ktos pomoc z tego dzialu poniewaz ktos moze mial cos podobnego na cyklu.
A i zeby nie bylo czytam od dluzszego czasu sfd tylko, ze dopiero sie zalogowalem zeby zadac to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
bol w łydkach to normalka hehe 7kg w 3 tyg extra

wrzuc fote tych guzów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310


No praktycznie zrobilem ok. 6 kg przez pierwsze 2 tyg jak metke bralem i sie prawie nie zalalem (ekto) ;D Pewnie dlatego, ze to moj 1 cykl. Nie mam mozliwosci wrzucic foty ale wrzuce cos takiego. To jest 1 guz. Nie jest mocno widoczny ale widzialem wlasnie niedawno kolesi na ulicy z takim samym tylko, ze duzo wiekszym guzem, no i ten koles tez byl duzo wiekszy ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699975
też taki mam,z 20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
flexior kto takich nie ma :) heheh piszczele cie bolaly raz od rentencji wody dwa od szybkiego przyrostu masy ciala guzki wroze z fusow nie znikna ale tez nie ma sie czym przejmowac nie umrzesz. Prawdopodobnie w skutek wysilku doszlo do wynaczynienia krwi z nadwyrezonych miesni. Zgrubienie to zapewne nie wchloniety jeszcze krwiak. Można go sprobowac smarowac zelem z heparyną (np.Lioton 1000) 4-5 razy dziennie dokładnie wsmarowując.

Zmieniony przez - masarniak w dniu 2010-05-05 21:30:14

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
Dobra dzięki panowie Teraz mi jakies j****e opryszczki na ustach i powiece wyskoczyly wiec ten guz zszedl na drugi plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24653 Napisanych postów 68313 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538585
towar ug czy apteka?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
ug firma king labs. Z tego co czytalem to firma jest ok, podobno nowy uc. Jak narazie dziala bdb - agresja na treningu, pompa i ubicie zaje*****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24653 Napisanych postów 68313 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538585
towar moze byc dobry ale ug to ug i nie wiesz czy sterylna produkcja etc...
opryszczka moze byc wynikiem wlasnie tego lub braku witamin, wogole duzo jest przyczyn

co do guza to jak pisali wyzej, tez mam takie cos w owym miejscu, czasami widoczne mocniej czasami mniej

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik

Następny temat

antek+oma+prop

WHEY premium