SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

goraczka po polskim tesciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
no tylko ze mialem goraczke po kazdym strzale plus bol miesnia czego nigdy wczesniej nie mialem. od 2 dni czuje sie dobrze i nie boli zaden posladek a dzis kolejny zabieg jezeli znow bedzie to samo to znaczy ze to jakis walek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walek.. nie jestes pierwszy co sie skarzy na goraczke po strzale prolo

Zmieniony przez - bq83 w dniu 2012-01-23 17:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
jezeli dostaje sie walony towar i wystpeuje goraczka po strzale od tego syfu to jaki narzad dostaje po dupie ?? nerki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
znalazlem 1 opakowanie tescia polskiego ktore kupilem w w marcu i mi zostalo. To byl ten z tego mojego pewnego zrodla na ktrym nigdy sie nie zawiodlem. No i moje podjerzenia okazaly sie prawdziwe. TEn tesc kotry teraz bilem i po ktorym mialem goraczke byl na 100 procent walkiem. wystarczylo paznokciem podrapac bialy pasek pokazujacy miejsce odrywania ampulki. na kazdej ampulce podrobionej a mam ich jeszcze 12 bialy pasek zdrapywal sie bez problemu natomiast na starszym tesciu z pewnego zrodla na zadnej z 5 ampulek nie dalo sie zdrapac bialej farby paznokciem
Najlpesze jest to ze towar kotry bralem teraz bralem od kumpla kotego znam od X LAT a Ci ktorychnie znam nigdy nie dali mi walka. Fakt moze i kumpel nie wiedzial bo w sumie w 2010 jak od niego bralem tescia to nie mialem zadnych zastrzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstaw zdjecia amp pudelek ulotek i zrob fane porownanie org/fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
wizualnie nie bylo roznicy wiec nie ma sensu wstawiac zdjec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
po prostu w podrobie dalo sie zdrapac paznokciem bialy pasek wskazujacy miescje łamania fiolki i niekotre z nich bardzo ciezko bylo złamac. oprocz tego z 2 fiolek wychodzilo po 2,2 ml w strzykawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
ja po szocie testa czy apteka czy UG zawsze mam goraczke w pierwszej nocy po szocie moim zdaniem normalna sprawa ja sie przyzwyczaiłem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy

Następny temat

Pomocy cykl

WHEY premium