SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

giorgio armani-black code

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 925
Co sądzicie o tych perfumach? ładny zapach,na allegro 100ml kosztuje od 39 do 60zł a zwykłych sklepach koło 200zł za 50ml,czy opłaca się kupić na aukcji czy to jakieś podróbki?,słabiej trzymają zapach albo inaczej pachną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
nie nie kupuj!!!!ODRADZAM!... nie oplaca sie...lepiej zaoszczedz i kup oryginal...juz to testowalam. ta podrobka za 100zl pachnie zupelnie inaczej!!!! jest pewne podobienstwo ale ma płytsze nuty i wiele z tych nut brakuje...Oryginał ma w sobie tą goryczkę która stopniowo nabiera odpowiedniej intensywności a podrółbka - szkoda słów...

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 925
piszą podobno że orginał,nawet pudełko flakon wszystko tak samo wygląda,może poprostu sklepy sobie taką marże naliczają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
to nie tak
podrobki wybgaldaja identycznie. nasza miala ident. pudelko , flanon , folie i nawet hologram! ale zapach inny!!! oryginal tez mamy a podrobka byla kupiona by stwierdzic czy oplaca sie kupowac w perfumerii czy lepiej zaoszczedzic..niestety...

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Rogue ma rację, lepiej uskładaj i kup oryginał - NIE MA PORÓWNANIA. Sam kupiłem na allegro Armaniego Aqua di gio - musisz nacisnąć ten shit ze 20 razy i poczekać aż alkohol "wyparuje" (bo głównie to jego czuć, a nie kompozycje zapachową) żebyś poczuł coś podobnego do oryginału. Jak miałem oryginał wystarczyło dwa razy nacisnać i miałeś piękny zapach przez cały dzień, dlatego oryginał (100 ml) na 8 miesięcy mi starczył... a to z allegro - po miesiącu już połowa buteleczki jest... sorry, że pisze tak chaotycznie, ale zmęczony jestem

Zmieniony przez - Matthew777 w dniu 2005-05-03 23:29:50

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 925
Spox teraz już wiem,a co mogę kupić za 60zł,coś trwałego,oszczędny jestem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
perfumy puma, mi sie podobaja i cena przystepna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
czerwony AXE ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339
hehe AXe ..ale puma tez jest b. ładna i trwała...robu "pole magnetyczne" na coś dla J.Bravo

..Mo` NRG...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
niezly ten zapach ja mam dostep za 180 zl 75 ml

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339

..Mo` NRG...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbite żebra....

Następny temat

Błonnik

WHEY premium