SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIORGIO ARMANI BLACK CODE 100ML WYSYŁKA GRATIS OKAZJA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165

Witam!

Mam na sprzedaż nowy nigdy nie otwierany, oryginalny perfum GIORGIO ARMANI BLACK CODE.cena 139 w tym wysyłka gratis z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą.
Sprzedaję ponieważ mam już taki sam a ten dostałem w prezencie. nawet nie rozpakowałem z folii Możliwość wymiany

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania dotyczące perfumu, proszę o kontakt. (pisać nawet jak niedostępny)
GG:9605797

Pojemność: 100ML.

krótki opis:
Armani Black Code to pierwsze perfumy o orientalno-korzennej nucie zapachowej, jakie stworzył Armani. Ta niebanalna kompozycja dedykowana jest mężczyznom pewnym siebie, szykownym, takim którzy znają swoją wartość.
Ten intensywny, bardzo nowoczesny zapach łączy w sobie niezwykłą elegancję ze zmysłowością i odwagę z opanowaniem. Armani Black Code pokazuje na co go stać dopiero na skórze - jest doskonałym podkreśleniem silnej, męskiej fizyczności i zmysłowości. Nuty zapachowe:
mandarynka, drzewo cedrowe, anyż, rozmaryn , drzewo oliwne, szary amber, piżmo, bób Tonka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LACOSTE ESSENTIAL 125ML WYSYŁKA GRATIS OKAZJA

Następny temat

[S] Dysk twardy 80GB ATA/IDE, 40GB SATA oraz kilka odkurzaczy VAX

nutlove nowy