SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino ? lipo ? czy przewrazliwienie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Mam coś podobnego. Na cyklu nie powiększyło mi się, zostało takie samo, raczej to tylko torche tłuszczyku a nie gino. Też panikowałem na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 484
Unbelieve: raczej nie... przynajmniej nigdy tego nie zaobserwowalem.

Viktorov: Kiedys jak bralem metke to tez cos podobnego mi sie zrobilo ale bylo mniejsze, a po cyklu zniklo. Zrobilem tak jak mowiles - wzialem reke za glowe i wymacalem cycocha, pod sutkiem jest miekko, wokol w miare tez... tylko tez guzik z lewej strony twardy, z prawej strony nie wyczuwam zadncyh stwardnien ale odstaje cycoch (troche mniej niz lewy). Sam juz nie wiem... ogolnie to dieta moja ma duzo wegli (masa) i troche mi w pasie poszlo (z 3-4 cm). Wpierniczam cynk i nolve... qwa bede na wakacje stanik nosic

:O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 323 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
arimidex sobie zapodaj to bedzie good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 484
Ehh.. ja juz nie wiem... szamie ta nolve(20mg/dzien, cynk i B6 i kurde cyce rosna (lewy bardziej),a nic mnie nie piecze i nie swedzi :/ Jestem w 6 tygodniu cyklu... poradzta cos ;f








Zmieniony przez - sapho w dniu 2007-05-23 18:14:39

:O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8703
Moze mi ktos odpowiedziec co mi sie k...a stalo, cicze ok 4 lat z przerwami wlasnie od lutego wrocilem mysle ze na stale, chcialem cos wziasc ale minimum do grudnia odpuszczam. Tak czytalem troche o gino i lipo sprawdzam u siebie tak profilaktycznie i z lewej strony mam guzka pod sutem i sterczy troche jest duza roznica pomiedzy obydwoma. Mam do was pytanie bo ja caly czas jechalem bez koksu tylko suple: bialko, kreatyna aminokwasy kilka razy bralem z megabola ale po przeczytaniu kilku tematow ze to syf zaprzestalem i kupowalem inne, czy jest jakas mozliwosc zeby w suplach byly jakies sladowe ilosci koxu bo ja juz nie wiem skad te suty no zalamalem sie troche, jezeli bez koxu mi to wyskoczylo to co bedzie po nim :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 484



A tu ogolny zarys klatki...

:O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Viktorov: Kiedys jak bralem metke to tez cos podobnego mi sie zrobilo ale bylo mniejsze, a po cyklu zniklo. Zrobilem tak jak mowiles - wzialem reke za glowe i wymacalem cycocha, pod sutkiem jest miekko, wokol w miare tez... tylko tez guzik z lewej strony twardy

To moze wybierz sie do lekarza, nie zje Cie.
Podawalem juz tego linka, ale podam jeszze raz - jest tu ladnie pogladowo wszystko rozrysowane i opisane.
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/gynecomastia_anatomy.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój cykl do oceny

Następny temat

propionat(brtish dragon)+prolon(jelfa)

WHEY premium