SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia i leki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kolego zacznij myśleć. Są tam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, więc przeczytaj to na spokojnie i pomyśl.
Nie sugeruj się nazwą tematu - podpowiem jeszcze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Mam 17 lat i dostałem to z 'innych' zrodeł. Lekarz mnie zwabił i powiedziałem ze pieprze to. Mam gdzies wszystkie konsekwencje i tracenie wakacji. Postanowiłem zaryzykowac i zacząłem tą Nolve. Skutków żadnych nie odczuwam, czekam na efekty. Chciałbym juz byc o 2 miesiące mądrzejszy ale niestety. Moze byc cos widać, po 10 dniach, albo i 30, a moze i wogóle. Wtedy chyba się załamie

Myślałem ze to lipo, ale jakim cudem ??? Moje sutki mają taki babski kształt. Taka jakby skoczna, wiadomo o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Siemasz Pk1. Sam mam problem z Gino. Ciekawi mnie jakie masz efekty po miesiącu stosowania Novle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Lepiej nie pytaj. Katastrofa. Dziś 40 dni i nic nie rusza, i nie wiem czy truć się dalej. Zostało mi 20 tabletek, a może walnąć teraz 40 mg przez 10 dni ??? Nie polecam. Mam 17 lat wiec myslałem ze jeszcze nie jest pozno, ale widocznie juz tak. Chyba jednak nie omine lekarza i bede musiał isc na te pieprzone badania i USG. A moze wyjdzie ze to lino Ale suty mam odstające Tylko sie zabic.

Zmieniony przez - pk1 w dniu 2008-04-21 17:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Ja tez brałem Nolve 2 miesiace. Bez wiedzy lekarza nie ma co kombinowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 307
Ja jestem po badaniach i to w sumie nic strasznego. Nie licząc kolejki. USG prywatnie i z tym do endokrynologa. On na badanie krwi i na zawartość testosteronu. Okazało się że mam niski ale jeszcze ledwo w normie... Powiedzia doktorka, że może przepisać Nove ale lepiej poczekać i opserwować. Ale powiedziałą również żebym odstawił wszelkiego rodzaju leki uspakające, napoje energetyzująe, papierochy i oczywiście broń boże sterydy których nigdy nie brałem. Nawet kawy w nadmiaże... Zastanawiałem się nad tym aby mimo wszystko wziąść Nove. Ale skoro to już mam tyle lat to widze że niewiele pomoże. Obecnie robie redukcje tłuszczu i stosuje się do wskazań... Za 2 miechy do kontroli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadgarstek-tki

Następny temat

Okolice kolana - noga na "włosku"

WHEY premium